Bir ay sonra evlenecekti

  • Giriş : 18.02.2007 / 00:00:00

27 yaşındaki bankacı Fatma Güler, sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenerek yaşamını yitirdi, nişanlısı sinir krizleri geçirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bursa’nın Mudanya İlçesi’ne bağlı Güzelyalı Beldesi’ndeki Yalı Mahallesi’ndeki Huzurkent Sitesi’nde oturan ve bir bankanın Bursa’daki şubesinde çalışan Fatma Güler, önceki gece odasındaki kömür sobasını yakıp uykuya daldı. Nişanlı olduğu ve bir ay sonra evleneceği öğrenilen Güler, sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlendi. Sabah saat 05.00 sıralarında namaz kılmak için uyandığında kızının öksürdüğünü duyan baba 60 yaşındaki Bahattin Güler, rahatsız etmemek için odasına bakmayıp tekrar yattı. Saat 06.30 sıralarında uyanan Güler, evdeki kömür kokusunu fark edip, kızının odasına girdiğine cansız bedeniyle karşılaştı.

Nişanlısı yeni teskere almıştı
Ambulansla Mudanya Şaziye Rüştü Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Fatma Güler’in sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenerek, yaşamını yitirdiği belirlendi. İşçi emeklisi Bahattin Güler ile 57 yaşındaki Şerife Güler’in tek çocukları olan Fatma Güler’in cesedi, kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için otopsi yapılmak üzere Bursa Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı. Genç kızın nişanlısı 23 yaşındaki Emrah Mutluol’un 3 gün önce tezkeresini alıp, vatani görevini yaptığı Erzurum’dan döndüğü ve önümüzdeki ay yapılacak düğünleri için hazırlık yaptıkları öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious