Bir ayda tam 35 bin 463 mesaj yazdı

  • Giriş : 17.01.2009 / 03:10:00
  • Güncelleme : 16.01.2009 / 23:46:58

Hani oydu en çok mesaj atan? Bir de Guinness'e bilmeden ismini yazdırmıştı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Oysa 13 yaşındaki Reina Hardesty'nin sadece bir ayda attığı 14 bin 528 mesaj, bu rakibinin yanında 'solda sıfır' kalıyor.

Neredeyse Reina'yla yaşıt olan 14 yaşındaki Emilee Cox'un rekoruyla kolay kolay kimse başa çıkamaz!Cox, bir ayda tam tamına 35 bin 463 mesaj yazarak tüm dünyayı şoke etti.

Günde sekiz saat uyuyan mesajkolik kızın hesaplanınca saatte ortalama 74 mesaj attığı belirlendi.Kızının mesaj delisi olduğunu bilen baba, geçtiğimiz günlerde gazetelerde mesaj rekortmeni Reina'yı okuduğunda güldüğünü , "Bu da bir şey mi?14 bin mesaj nedir ki?" dediğini söylüyor.

TELEFONDA KONUŞMAYI SEVMİYOR

Orlando Sentinel gazetesine konuşan adam, kızının arkadaşlarını ve erkek arkadaşını mesaj bombardımanına tuttuğunu ve bunu öğrenince sinirlerinin altüst olduğunu belirtiyor.

Rekortmen Emilee ise durumu tek kelimeyle şöyle özetliyor: "Telefonda konuşmayı sevmiyorum, ben de mesaj yazıyorum"

Cox'un bu kadar çok mesaj yazmasında, telefonunda metin sınırlaması olmaması büyük rol oynuyor.İstediği kadar çok, istediği uzunlukta mesaj yazan kıza dur diyebilene ise aşk olsun!

Baba Cox ise durumu kabullenmiş görünüyor."Daha kötü huylar da edinebilirdi. Ben de geçen yıl haziran ayında bir ayda 656 mesaj atmışım" açıklamasında bulunuyor.

Bir de ekliyor: "Bunda bir şey yok.Ne yani?Kızım can sıkıntısıyla bunu yapıyor.Kendini oyalayacak bir şeyler bulması güzel işte."

Bir ayda en fazla mesaj yazma rekoru ise 182 bin 689 adet mesajla Hintli bir adama ait.

GAZETEPORT

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*