Bir babanın yaşadığı en kötü anlar

Bir babanın yaşadığı en kötü anlar.9791
  • Giriş : 29.10.2008 / 14:23:00
  • Güncelleme : 29.10.2008 / 14:32:52

K.Çekmece'de evinin yakınında meydana gelen kazaya bakmaya giden Dursun Acar, hayatının en acı anını yaşadı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Eşi ile kızını evde bekleyen Dursun Acar, kaza sesi ve çevre sakinlerinin yaptığı görültü üzerine balkona çıktı.

Kalabalığı gören Acar, ne olduğuna bakmak için dışarı çıktı. Yerdeki cesetlerin kime ait olduğuna bakmak istedi.

Önce eşi ile kızını hiç aklına getirmeyen Acar, gazetelerin altından kızının eteğini tanıyınca dünyası başına yıkıldı.

Küçükçekmece'de oturan Aysel Acar, kızı Sedef Acar ile birlikte hastanedeki kaynanasını ziyarete gitti. Saat 22:30 sularında ziyaretten dönen anne-kız, Mehmet Akif Mahallesi Nergis Sokak'taki evine gitmek için minibüsten indi. Yolun karşı tarafına geçmeye çalışan anne ile kıza karşı yönden gelen ve bir markete ait olduğu belirtilen Abdurrahman Aşık yönetimindeki 34 ZZ 9690 plakalı minibüs çarptı. Çarpmanın etkisiyle yola savrulan anne kız, olay yerinde hayatını kaybetti.

İşten döndükten sonra eve gelen Dursun Acar, hastaneye giden eşi Ayşe ile kızı Sedef Acar'ı beklemeye başladı. Bir süre sonra sokaktan yükselen sesleri duyan Acar, balkona çıktı. Acar, göreceği korkunç manzaradan habersiz kaza yerine gitti. Cesetlerin kime ait olduğunu öğrenmeye çalışan Acar, kızının eteğini görünce "şok" oldu.

Kızı ile eşinin Adli Tıp Kurumu'ndaki cesetlerini teslim almaya gelen Dursun Acar, "o canavarı görmek istiyorum. Bana göstersinler karşılaşmak istiyorum." diye konuştu. Kendisinin yaşadığı acıyı kimsenin yaşamasını istemediğini söyleyen Acar, "14 yaşındaki kızımı kaybettim eşimi kaybettim. Bir trafik canavarı onları benden aldı." dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*