Bir başkadır benim memleketim

  • Giriş : 28.02.2007 / 00:00:00

Kilis'te öldürülen Mustafa Çetin'in polis olan ağabeyi F. dün katil Osman Deli'nin yakınlarına kurşun yağdırdı. 4 kişi yaralandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Yaralılardan Halil Deli, hastaneye götürülmek üzere sedyeyle taşınırken yere düşürüldü. 25 yaşındaki Halil kurtarılamadı.


İskenderun'da 27 yaşındaki öğretmen Kemal Keser bisikleti ile yolda giderken bir motosikletle çarpıştı. Kaza sırasında motosikleti kullanan Mehmet Tecimen'in belindeki silah yere düşüp ateş aldı. Çıkan kurşun öğretmeni felç etti.

100 bin YTL'lik Jaguar'a tüp taktı
Adana'da lüks araç düşkünü Abdurrahman İzol 100 milyar liralık Jaguar'ına 'Tasarruf için' LPG taktırdı. Şanlıurfa'nın ünlü İzol aşiretine mensup Abdurrahman, 'Kilometrede 550 bin lira yakıyordu. Şimdi 250 bine düştü. Yılda 7-8 milyar tasarrufum olacak. Daha önce kullandığım Cheeroke V8'e de LPG taktırmıştım' dedi.

Hastane kapısını çaldılar
Kars'ta dün tarihin en ilginç hırsızlık olayı gerçekleşti. Öğle saatlerinde Kars Devlet Hastanesi'ne giden kimliği belirsiz iki kişi, 'Teknik servisten geliyoruz' diyerek otomatik kapıyı söküp götürdü. Yöneticilerin teknik servisi arayıp 'Kapı ne zaman gelecek' diye aramasıyla ortaya çıkan hırsızlık herkesi çok şaşırttı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious