Bir düdük kaç puan?

Bir düdük kaç puan? .7540
  • Giriş : 06.11.2007 / 08:29:00

Hakemlerin çaldığı tartışmalı düdükler, üç büyüklerin 11 puanının el değiştirmesine neden oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Turkcell Süper Lig'de 11. hafta geride kaldı. Türk futbolunda yıllardır çok tartışılan hakem kararları bu sezon da gündemden düşmüyor. Özellikle son hafta yaşananlar, hakem hatalarının maçlarda sonuçlara çok etki ettiği yönündeki kanıyı güçlendirdi.

Sezon başından beri kamuoyunun yarısından çoğunun hemfikir olduğu hataları topladığımızda ortaya en çok canı yanan kulübün Beşiktaş olduğu gerçeği çıkıyor. Siyah-beyazlılar, Ankaraspor deplasmanında son dakikada golü verilmeyince iki puan kaybetti. G.Saray derbisinde sarı-kırmızılıların lehine verilen penaltıyla; F.Bahçe derbisinde de son dakikada iptal edilen golle yenildi. İki maçtan da birer puan kaybı var. Berabere biten Belediye maçında da rakibin verilmeyen penaltısı sayesinde bir puan fazla kazandı. Totalde üç puan hakem hatalarıyla kaybetti.

F.BAHÇE-G.SARAY ARTIYA GEÇTİ
G.Saray, Beşiktaş derbisinde iki; Denizli deplasmanında penaltıyla iki ve G.Antep'te ofsayt golle bir puan kazandı. 5 puan artıya geçti. F.Bahçe ise Beşiktaş maçından iki puan kazandı. Bursa'da, rakibin verilmeyen penaltısıyla bir puan aldı. OFTAŞ maçında ise Fenerbahçe'nin penaltısı verilmedi ama rakibin de nizami golü iptal edildiği için bu karşılaşma hesaba alınmadı. Sonuçta sarı-lacivertliler de 3 puan artıya geçti.

SABAH

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious