'Bir erkeğin iki kadını olmalı'

'Bir erkeğin iki kadını olmalı'.13440
  • Giriş : 30.10.2008 / 15:16:00

'Üç Maymun' filminin yıldızı Hatice Aslan'dan olay yaratacak sözler!..

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Üç Maymun filmi ile uluslararası üne kavuşan Hatice Aslan yine çok çarpıcı bir açıklama yaptı. CNN Turk'te yayınlanan 'Kürşat Başar'la' adlı programa konuk olan Aslan çokeşliliği savundu.

Cumartesi akşamı yayınlanacak programa, Hatice Aslan'ın 'Bir erkek iki kadınla beraber olmalı. Biri her şeyini paylaştığı dostu, diğeri de beraber olduğu insanı' sözleri damgasını vurdu. Askan'In bu sözlerine gazeteci Mehmet Yılmaz "Ağzından bal akıyor!" karşılığını verdi.

'Kürşat Başar'la' programının bu cumartesi akşamı yayınlanacak bölümüne Hatice Aslan, Mehmet Yılmaz, Demir Demirkan, Fadik Sevin Atasoy, Canan Ergüder, diyetisyen Gonca Güzel ve ressam Özgür Korkmazgil konuk oldu. Programının en ilginç dakikaları ise Hürriyet yazarı Mehmet Yılmaz ve 'Üç Maymun' filmindeki rolüyle dikkat çeken Hatice Aslan arasında geçen diyalog sırasında yaşandı.

Mehmet Yılmaz'ın evliliğin tabiata uygun bir şey olmadığını savunması üzerine Hatice Aslan araya girerek, "Çok cesur bir laf olacak ama bir erkeğin ya da bir kadının bir dostu, bir de beraber olduğu insan olmalı mutlaka. Yani bir erkek iki kadınla beraber olmalı, biri her şeyini paylaştığı dostu, diğeri arkadaşı..." diye konuştu.

Bu açıklamanın üzerine Mehmet Yılmaz gülerek, "Ağzından bal akıyor!" sözleri ile Hatice Aslan'ı tebrik etti.

KANALDHABER

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*