Bir gün herkes hak ettiğini alacak!

  • Giriş : 28.11.2006 / 00:00:00

Adana'da bir kişi başına sıkılan kurşunlarla öldürüldükten sonra yanına "bir gün herkes hak ettiğini alacak" yazılı bir not bırakıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Olay, Dumlupınar Mahallesi, 74. Sokak'ta meydana geldi. Saat 02.00 sıralarında silah seslerine uyanan sokak sakinleri, dışarıya baktıklarında bir kişinin yerde yattığını gördü. Durumun bildirilmesi üzerine belirtilen sokağa gelen polis, yerde hareketsiz yatan şahsın öldüğünü ve cesedin Bilal Ozan'a (32) ait olduğunu tespit etti. Cesedin vücudunda ve özellikle başında çok sayıda mermi girişi olduğu görüldü. Olay yerinde yapılan incelemede, cesedin yanıbaşında el yazısı ile yazılmış "bir gün herkes hak ettiğini alacak" notu ve 12 adet boş kovan bulundu. Eşofmanlarıyla dışarıya çıkan sakak sakinleri, yerde yatan cesedi tanımadıklarını belirterek, meraklı bakışlarla olup bitenleri öğrenmeye çalıştı.

Mardin'e bağlı Savur ilçe nüfusuna kayıtlı olan Ozan'ın, çeşitli suçlardan sabıkası olduğu belirlendi. Çevreden yapılan araştırmada görgü tanığına rastlanmazken, polis cinayeti işleyen kişi veya kişilerin yakalanması için çalışma başlattı. Ozan'ın cesedi, yapılan incelemenin ardından otopsi için Adana Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

Olayla ilgi soruşturma sürüyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious