Bir gün önce silahla yaraladığı eşini öldürdü

  • Giriş : 29.09.2007 / 18:58:00

Kastamonu Emniyet Müdürlüğünde sivil memur olarak çalışan bir kişi, tartıştığı eşini çocuklarının gözleri önünde makas darbeleriyle öldürdü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Edinilen bilgiye göre, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi'ndeki Polis Lojmanlarında oturan Kastamonu Emniyet Müdürlüğü Ruhsat Şube Müdürlüğünde sivil memur olarak görev yapan Mustafa A, (40) eşi Semra A. (35) ile tartışmaya başladı.

Mustafa A, tartışmanın büyümesi sonucu aldığı makasla eşini başından yaraladı. Daha sonra Mustafa A, aldığı darbeyle yığılan eşine, çocuklarının önünde makasla vurmaya devam etti.

Ağır yaralı kadın, çocuklarının komşularına haber vermesiyle olay yerine çağrılan ambulansla Dr. Münif İslamoğlu Devlet Hastanesine götürüldüğü sırada yolda hayatını kaybetti.

Olaydan sonra gözaltına alınan Mustafa A, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Olayın şokunu üzerinden atamayan çiftin 9 ve 13 yaşlarındaki iki çocuğu ise polis ekipleri tarafından Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumuna gönderildi.

BİR GÜN ÖNCE TABANCAYLA EŞİNİ YARALAMIŞ

Bu arada, Mustafa A'nın olaydan bir gün önce tartıştığı eşini ruhsatlı tabancayla bacağından yaralamaktan gözaltına alındığı öğrenildi.

Semra A'nın savcıya verdiği ifadede, olayın kazayla olduğunu söylemesi ve şikayetçi olmaması üzerine gözaltına alınan Mustafa A'nın serbest bırakıldığı belirtildi.

Yakınları, hastanede tedavisi yapılan Semra A'nın, araya giren aile büyükleri aracılığıyla eşiyle barıştırıldığını söylediler.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious