Bir hareket de Appiah'tan geldi!

Bir hareket de Appiah'tan geldi! .13754
  • Giriş : 15.09.2007 / 18:31:00

Türkiye Emre Belözoğlu'nun milli maçta yaptığı hareketi konuşurken dün de Fenerbahçe'nin Ganalı oyuncusu ortaya çıktı, yine gündeme damgasını vurdu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Gazetecilere kızdı
Sezon başında Fenerbahçe’den ayrıldı ayrılacak şeklinde hakkında sürekli haberler çıkan; bir İngiliz, bir Alman takımlarına transfer olacak iddiaları ortaya atılan, sakatlığı nedeniyle uzun süre formasından ayrı kalan, olay adam Appiah yine gündeme damgasını vurdu. Ganalı oyuncu dün öğle saatlerinde gittiği bir alış veriş merkezinde yanındaki bayan arkadaşıyla görüntülenmek istemeyince medya mensuplarına çattı...

Nişantaşı’nda yakalandı
İlginç olay Nişantaşı’nda yaşandı. Buradaki bir alış veriş merkezine girişte gazetecileri fark eden ve yanındaki arkadaşını arka kapıdan hemen taksiyle gönderen Appiah çıkışta da kendisini görüntülemek isteyen medya mensuplarına el hareketi yaptı. Gazetecilere İngilizce hakaret eden Ganalı oyuncu daha sonra hızlı bir şekilde alış veriş merkezinden uzaklaştı. Macaristan maçında yaptığı hareket nedeniyle Emre büyük tepki toplamıştı.

‘Artık beni kadroya alın hocam’
Sakatların hızla iyileşmesi memnuniyet yaratırken, Appiah artık kadroya girmek istediğini söyledi. Ganalı oyuncunun tüm dertlerinden kurtulduğu ve Zico’ya başvurup, “Beni artık maç kadrosuna almanızı istiyorum. Son 10-15 dakikalarda da forma giyersem iyi olur'' diyeceği öğrenildi. Ancak Zico, Appiah, Deniz, Serdar ve Tümer’i Rize maçı kadrosuna almadı. Diğer yandan Volkan Demirel, Rize karşısında kaleyi koruyacak. Serdar’ın da durumunun çok iyi olduğu kaydedildi. Şu anda durumu belirsiz olan tek futbolcu Deniz Barış. Kasığındaki sorun nedeniyle İsviçre’ye giden gurbetçi oyuncunun durumu, buradaki kontrolden sonra ortaya çıkacak.

FANATİK

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious