Bir kişinin daha cesedi çıkarıldı

Bir kişinin daha cesedi çıkarıldı.14994
  • Giriş : 31.01.2008 / 21:15:00
  • Güncelleme : 31.01.2008 / 21:17:01

Patlama olan alandan paramparça olmuş bir ceset daha çıkarıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

FACİANIN TÜM AYRINTILARI

Davutpaşa'da bu sabah patlamanın olduğu yerde ceset arama çalışmaları devam ederken, bir kişinin cesedine ulaşıldı. Cesedinin patlamanın şiddetiyle paramparça olduğu öğrenildi. Ulaşılan cesedin Heybetullah Güleç'in cansız bedeni olma ihtimali üzerinde duruluyor.

Davutpaşa'da patlamanın olduğu yerde enkaz kaldırma çalışmaları devam ediyor. Enkaz kaldırma çalışmalarına çok sayıda sivil savunma ekipleri katılıyor. Bu arada enkazı detaylı bir şekilde inceleyen sivil savunma ekipleri moloz yığınlarının içerisinde bir cesede ulaştı. Cesedin patlamanın şiddetiyle parçalandığı ifade edildi. Yetkililer cesedin Heybetullah Güleç'e ait olması ihtimali üzerinde duruyor.

Bu arada Güleç'in yakınlarının da tedirgin bekleyişi devam ediyor. Patlamadan sonra yeğeninin izine rastlayamadıklarını belirten Heybetullah Güleç'in dayısı, "Biz de televizyonlardan takip ediyoruz. Saatlerdir burada haber bekliyoruz. İnşallah iyi haberler alırız" şeklinde konuştu.

Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın'ında incelemeleri devam ediyor. Patlamaya sebep olan işyerini 4 kez uyardıklarını ve ruhsat almadığı için mühürlediklerini ifade eden Aydın, "Bizim uyarılarımıza rağmen işyeri sahibi işletmesini çalıştırmaya devam etmiş. Ellerimizdeki belgeler söylediklerimizi ispat ediyor." şeklinde konuştu.

Bu arada patlamanın olduğu anda hasar gören araçların çekici yardımıyla otoparka çekildiği görüldü.

Bölgede arama kurtarma ekiplerinin çalışmaları devam ediyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious