Bir mesaj, ölümüne sebep oldu

Bir mesaj, ölümüne sebep oldu.12679
  • Giriş : 15.06.2009 / 21:40:00

Antalya'da, sevgilisiyle tartışan bir genç kız falezlerden atlayarak intihar etti. Olay, dün gece saat 23.30 sıralarında Fener Mahallesi Eski Lara Yolu üzerinde bulunan Falez Parkı'nda meydana geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi'nde öğrenci olan Nermin Balcı (19), sevgilisi ve beraberindeki iki arkadaşıyla gezmeye çıktı. Falez Parkı içerisinde oturan gençler sohbet ettiği sırada Balcı'nın telefonuna başka bir erkek tarafından atılan mesaj nedeniyle çift tartışmaya başladı. Bu esnada Balcı, sevgilisinin ve iki arkadaşının gözü önünde falezlere doğru koşmaya başladı.

Kız arkadaşının intihar edeceğini anlayan S.K. da 19 yaşındaki Balcı'nın falezlerden atlamasını engellemek istediyse de başarılı olamadı. 50 metre yükseklikten önce kayalara ardından da denize düşen Nermin Balcı, deniz polisi tarafından kurtarılarak yat limanına götürüldü.

Burada 112 acil yardım ekipleri tarafından yapılan müdahale sonuç vermeyince genç kız hayatını kaybetti. Balcı'nın cenazesi otopsi yapılmak üzere Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Adli Tıp morguna kaldırıldı. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*