Bir 'sanal kavga' cinayeti daha!

Bir 'sanal kavga' cinayeti daha!.8213
  • Giriş : 18.09.2007 / 22:51:00

Aydın'ın Didim İlçesi'nde, dün sokak ortasında işlenen cinayetin nedeni bugün ortaya çıktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Katil zanlısı Kerim Kahraman'ın, internet adresinin şifresini kırıp, bu adresteki kişilere kendisi hakkında hakaret içerikli mesajlar gönderdiği için Mehmet Melih Aslan'ı öldürdüğü belirlendi.

Cinayet, dün Atatürk Bulvarı üzerinde işlendi. Bir emlakçıda tapu takip işleri yapan 29 yaşındaki Mehmet Melih Aslan, sanayide ferforje imalatı yapan 38 yaşındaki Kerim Kahraman'la tartıştı. Tartışma büyüyüp kavgaya dönüşünce sinirlenen Kahraman, motosikletine binip kaçmaya çalışan Aslan'a tabancasıyla kurşun yağdırdı. Vücuduna 7 kurşun isabet eden Aslan olay yerinde yaşamını yitirirken, Kahraman Glock marka tabancasıyla yakalandı.

Didim Emniyet Müdürlüğü, olayla ilgili bugün yazılı açıklama yaptı. Açıklamada Mehmet Melih Aslan ile zanlının, dört ay önce internette bir sohbet odasında tanışarak arkadaş oldukları, arkadaşlıklarının daha sonra bozulduğu belirtildi. Aslan'ın, Kahraman ve eşine ait, internetteki çevrimici iletişim aracı MSN adreslerinin şifrelerini kırdığı, adres listelerinde bulunan diğer kişilere onun hakkında hakaret mesajları gönderdiği belirtildi. Zanlı ve eşinin gelişen olaylar yüzünden boşanma aşamasına geldiği ve cinayetin bu nedenle işlendiği kaydedildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious