Bir ünlünün oğlu feci şekilde dayak yedi

Bir ünlünün oğlu feci şekilde dayak yedi.14596
  • Giriş : 25.12.2008 / 20:34:00

Ünlü Yapımcı yönetmeninin oğlu Rüzgar Çetin dün gece yarısı husumetli olduğu Sercan Akdağ tarafından feci şekilde dövüldü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Olay şöyle gelişti; Rüzgar Çetin iki kız arkadaşı ile birlikte dün gece yarısı eğlenmek üzere Beşiktaş Akaretler'de bulunan W Otel' geldi. Çetin, eğlenmek için geldiği otelde, geçtiğimiz Ağustos ayından beri husumetli olduğu Sercan Akdağ ile karşılaştı.

RÜZGAR ÇETİN'İN BURNU VE 4 DİŞİ KIRILDI

Çetin'i karşısında gören Akdağ Ağustos ayındaki husumetinden dolayı Çetin'e saldırdı. Akdağ'ın tekme ve yumruk darbeleri ile yere düşen Çetin baygınlık geçirdi. Saldırı sonucu dudağı patlayan, burnu ve 4 dişi kırılan Çetin hastaneye kaldırıldı.

Olay yerine gelen Beşiktaş Polisi ise Sercan Akdağ'ı gözaltına alarak polis merkezine götürdü.

RÜZGAR ÇETİN ŞİKAYETÇİ OLDU

Oğul Çetin, polis merkezinde Akdağ'dan şikayetçi oldu. Sercan Akdağ'ın yarın sabah saatlerinde savcılığa sevk edilmesi bekleniyor.

RÜZGAR ÇETİN'İN SAĞLIK DURUMU İYİ

Saldırı sonucu hastanede tedavi altına alınan Rüzgar Çetin'in sağlık durumu ise iyi. Hastaneden taburcu edilen Çetin'in burnu ve 4 dişi kırık durumda.

CEVAHİR'İN BAŞINDA BARDAK KIRMIŞTI

Rüzgar Çetin, 12 Ağustos gecesi arkadaş grubuyla İstanbul'un ünlü eğlence mekanı Anjelique'e gitmişti. Grupta, İbrahim Cevahir'in yakın akrabası olan Aycan Cevahir de vardı. Bir süre sonra grup arasında kavga çıkmış ve kavga esnasında Rüzgar Çetin, elindeki içki bardağını Aycan Cevahir'in başında kırmıştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*