Bir yaşındaki bebeğin üzerinde sigara söndürdüler

Bir yaşındaki bebeğin üzerinde sigara söndürdüler.13672
  • Giriş : 27.10.2007 / 23:50:00

Bursa'da 1 yaşındaki bebeğe inanılmaz bir işkence yapıldığı ortaya çıktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Darp edilen, vücudunda ve yüzünde sigara söndürüldüğü öne sürülen erkek bebek, yoğun bakımda yaşam mücadalesi verirken, 17 yaşındaki annesinin de aralarında bulunduğu 3 kişi gözaltına alındı.

"DOKTORLAR POLİSE HABER VERDİ"

İha'nın haberine göre, inanılmaz olay, merkez Osmangazi ilçesinde meydana geldi. Dün gece hastaneye "Trafik Kazası" şikayetiyle anne B.T (17), dostu ve arkadaşı tarafından getirilen minik E.D.T'ye (1) işkence yapıldığı ve vücudunda sigara söndürüldügü ortaya çıktı. İnanılmaz işkence karşısında şaşıran doktorlar durumu hastane polisine bildirdi.

GÖZALTINA ALINDILAR

Yoğun Bakım ünitesine tedavi altına alının minik bebeğin yüzü tanınmaz haldeyken, vücudunun çeşitli yerlerinde de yanık ve kırık izleri görüldü. İşkenceye maruz kalan bebeğin hayati tehlikeyi atlamadağı öğrenildi. Olayla ilgili olarak anne B.T (17) arkadaşı olduğu iddia edilen A.A.(32) ve onun arkadaşı T.A.(34) polis tarafından gözaltına alındı. Asayiş Şube Müdürlüğü Ağır Suçlar Bürosu ve Çocuk Şube Müdürlüğü ekiplerince gözaltında sorgusu devam eden biri kadın 3 kişinin yarın adliyeye sevk edileceği bildirildi.

YOĞUN BAKIMDA YAŞAM MÜCADELESİ

İddiaya göre, anne B.T.'nin gezdirmesi için oğlunu erkek arkadaşı A.A.'ya verdiği, onun da T.A. ile gazinoya eğlenmeye gittiğinde bebeği araçta bıraktığı, altını ıslatıp arabayı pislettiği gerekçesiyle bu kişilerin minik bebeği dövdüğü ortaya çıktı. Bebeğin yapılan muayenesinde vücudunda ve yüzünde darp ve sigara yanıkları, kafatasında ve kolunda kırık olduğu öğrenildi.

Anne B.T.'nin ise suçlamaları kabul etmediği öğrenildi. Bebeğin babası polis tarafından araştırılırken, minik E.D.T. ise yoğun bakımda ağzında emziğiyle yaşam mücadelesi veriyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious