Bir yıl daha Trabzonspor'dayım

Bir yıl daha Trabzonspor'dayım.48189
  • Giriş : 27.03.2008 / 13:15:00

Trabzonspor'un Gineli yıldızı İbrahima Yattara, sözleşmesinde kalan bir yılı dolduracağını, sonrasında durumu değerlendireceğini açıkladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Yattara, Belçika'nın başkenti Brüksel'de Trabzonspor yönetim kurulu üyesi Mahmut Aksu ve kulüp menajerlerinden Adnan Demir ile biraraya geldi.

Gineli yıldız, "beş yıl Trabzonspor'da oynadım, bir yıl daha Trabzonspor ile sözleşmem var ve bir yıl daha Trabzonspor'da oynayacağım. Şu an Trabzonspor'dayım sonra ne olur bilinmez. Birçok iyi kulüpten teklif var fakat bir yıl Trabzonspor'da oynayacağım" dedi.

Trabzonspor yöneticileri ise Yattara'nın hiçbir yere gitmediğini ve kendisinin Türk vatandaşı olmak için bordo-mavili yönetimle birlikte hareket ederek başvuruda bulunduğunu açıkladı.

Genel sayman Aksu "bu çıkan söylentiler bizi üzmektedir. Kulüp olarak hoşumuza gitmiyor. Yattara bizim sözleşmeli oyuncumuz, daha bir senelik sözleşmesi var" dedi.

Aksu, Yattara hakkındaki söylentilerin, Gökdeniz'in Rubin Kazan'a transferinden sonra çıktığını belirterek, "Gökdeniz'in gitmesi için ne kadar çok sebep vardı ise Yattara'nın kalması için de o kadar çok sebep var" ifadelerini kullandı.

Beşiktaş genel menajeri Sinan Engin'in Yattara ile anlaştığı yönünde medyada haberler çıkmış, Engin bu iddiayı yalanlamıştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious