Bırak gideyim başkan

Bırak gideyim başkan.13490
  • Giriş : 09.06.2007 / 08:25:00

Aylardır “Gidecek mi kalacak mı” diye hakkında papatya falı açılan Tuncay Şanlı ile Başkan Aziz Yıldırım’ın zirvesi dün nihayet gerçekleşti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Şükrü Saracoğlu Stadı’nda bulunan kulüp binasındaki toplantıya Tuncay ile Yıldırım’ın baş başa görüşmesi için yıldız futbolcunun menajeri Erdinç Şehit kısa bir süre katıldı. Birmingham, Tottenham ve M.City gibi İngiltere’nin köklü kulüplerinden teklif aldığını anlatan Tuncay, “Başkan bırak beni Premier Lig’e gideyim. Çocukluğumdan beri en büyük hayalim Avrupa’da oynamaktı. Bir daha elime böyle bir fırsat geçmez” dedi.

BENİM SON ŞANSIM

TUNCAY’ı büyük bir dikkatle dinleyen Başkan Aziz Yıldırım ise “Kalmanı istiyorum” dedi ve sözlerine “Fenerbahçe’de şampiyon takımın kaptanlığını yapacaksın. Önemli transferler yapıyoruz, çok güzel günler bizi bekliyor. Bu güzellikleri kalıp, senin de bizimle birlikte yaşamanı istiyorum. Taraftar da seni seviyor ve camia kalmanı istiyor” diye sürdürdü. Ancak İngiltere’de Futbol oynamayı kafasına koyan Tuncay, ayrılma isteğini tekrar dile getirdi. Milli futbolcu, “Başkan ben bu son şansımı kullanmak istiyorum” dedi.

SAKIN PİŞMAN OLMA

BAŞKAN Aziz Yıldırım da Tuncay’a “Gideceğin takım Fenerbahçe’den daha büyük olmalı. Sırf Avrupa’ya gitmek için takımdan ayrılma. Pişman olacağın bir transfer yapmanı istemem. İyi düşün. Kararını verirken acele etme” karşılığını verdi. Başkan Aziz Yıldırım’ın bu sözleri üzerine Tuncay, düşünmek için süre istedi. Yıldırım da “Bu senin için önemli bir karar. Pazartesi gününe kadar iyice düşün. Pazartesi günü tekrar gel konuşalım” dedi. Yıldırım ile Tuncay’ın pazartesi günü yapacağı toplantıda milli futbolcunun Fenerbahçe’de kalıp kalmayacağı belli olacak.

AKŞAM

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious