Birgün geleceğim ama bugün değil

Birgün geleceğim ama bugün değil.8132
  • Giriş : 27.12.2007 / 10:27:00

"Feldkamp oldukça başarılı. Böyle bir durumda ne kimseyle görüşürüm ne de görev kabul ederim. G.Saray’a birgün mutlaka geleceğim ama bugün değil."

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Sezon başından bu yana tartışılan Karl Heinz Feldkamp'ın ilk yarının son haftalarında koltuğunun sarsılmasıyla birlikte teknik direktör isimleri G.Saray gündemine oturmaya başladı. Gösterilen adaylardan biri olan ve G.Saray’dan teklif aldığı iddia edilen Romen Mircea Lucescu, Vatan gazetesine konuştu. "G.Saray’a tekrar gelecek misiniz?" sorusuna, "Birgün mutlaka" diye cevap veren Lucescu şu ifadeleri kullandı:

"NİYE BIRAKSINLAR?"

"G.Saray'ın başında şu anda sayın Feldkamp var. Ve bana göre oldukça başarılı işler yapıyor. Akıllıca düşünüldüğünde, G.Saray’ın hocasını değiştirmeye gerek olmadığını görüyoruz. Ligde çok sakata ve eksiğe rağmen hâlâ zirve yarışının en büyük favorisi onlar değil mi? UEFA Kupası’nda da tur atladılar. Neden hocalarını değiştirsinler? Böyle bir durumda ne kimseyle görüşürüm ne de görev kabul ederim... G.Saray’a gelir miyim? Birgün mutlaka. Çünkü kalbim orada kaldı. Ama bugün için değil. Bu ayıbı hem kendime hem de meslektaşlarıma yapamam. Zaten teklif filan da almadım. Alsam da bu bir teklif değil, iyi niyet görüşmesi olur."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious