Biri kızına diğeri karısına fuhuş yaptırdı

Biri kızına diğeri karısına fuhuş yaptırdı.11430
  • Giriş : 12.01.2008 / 08:23:00

İzmir'de düzenlenen fuhuş operasyonunda, aralarında kızının da bulunduğu 3 kadının para karşılığı ilişkiye girmelerine aracılık yaptığı iddia edilen bir kişi yakalandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Öte yandan polisle irtibata geçen bir kadın, uyuşturucu bağımlısı olduğu ileri sürülen kocasının kendisini uyuşturucu almak için arkadaşıyla birlikte silah zoru ile ve dayak atarak fuhuşa zorladığını iddia etti. Polis, karısına döverek fuhuş yaptıran şahsın arkadaşını yakalarken, şahsın kendisi aranıyor.

İzmir Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri, fuhşa teşvik suçundan poliste kaydı bulunan F.K.'nin, para karşılığı ilişkiye girmeleri için kadın ayarladığı bilgisine ulaşarak operasyon başlattı. Polis olduğunu gizleyen Ahlak Büro ekipleri, F.K. ile irtibat kurarak para karşılığı ilişkiye girmek için 3 kadın ayarlaması için anlaştı. Basmane semtinde buluşma yeri olarak belirlenen bir otele gelen F.K. ve biri Azerbaycan uyruklu 3 kadın polisler tarafından yakalandı. Polis, gözaltındaki kişilerin kimlik kontrolü sırasında kadınlardan F.K.'nin, fuhşa aracılık eden adamın kızı olduğunu belirledi. Poliste kaydı olmayan kadının babasının, kazandığı paranın yüzde 40'ını alarak uzun süredir fuhuş yapmasına aracılık yaptığını doğruladığı kaydedildi. Kadınlar F.K., F.Ç. ve Azerbaycan uyruklu R.K., ifadelerinin alınmasının ardından serbest bırakıldı. Aralarında kızının da bulunduğu kadınları pazarladığı iddia edilen F.K. ise fuhuşa teşvik suçundan adliyeye sevk edildi.

Öte yandan polisle irtibata geçen S.B. isimli bir kadın, uyuşturucu bağımlısı kocasının kendisini silah ve dayak zoruyla fuhşa zorladını söyleyerek yardım istedi. Ahlak Polisi, hırsızlık ve uyuşturucu bulundurmak suçundan sabıkası olduğu öğrenilen koca O.B. ile irtibata geçti. İddiaya göre, O.B. belirlenen buluşma yerine arkadaşı M.Ç. ile birlikte resmi nikahlı karısı olan S.B.'yi gönderdi. Polis, buluşma yerine S.B.'yi getiren M.Ç.'yi gözaltına aldı. Uyuşturucu bağımlısı olan kocası tarafından zorla fuhuş yaptırıldığını iddia eden S.B. polise verdiği ifade de, uyuşturucu bağımlısı olan kocasının uyuşturucu temin etmek için kendisini döverek ve silah tehdidiyle fuhuşa zorladığını iddia etti. S.B.'nin, eşi O.B. ve eşine yardım eden arkadaşı M.Ç.'den şikayetçi olduğu öğrenildi.

Polis O.B.'nin evinde yaptığı aramada ruhsatsız silah ve bir miktar esrar maddesi ele geçirdi. Gözaltındaki M.Ç. adliyeye sevk edilirken karısını pazarladığı iddia edilen O.B. ise aranıyor.

(CİHAN)

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious