'Birliğimizi bozmak isteyenler var'

  • Giriş : 01.01.2007 / 00:00:00

Bayramın ikinci gününde siyasi partilerde yoğun bir şekilde bayramlaşma mesaisi yaşanırken, Sağlık Bakanı Recep Akdağ da, AK Parti binasında partilileri ile bayramlaştı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Erzurum'da temsilcilikleri bulunan siyasi partiler, bayramın ikinci gününde yoğun bir gün yaşadı. Parti binalarında düzenlenen en hareketli bayramlaşma ise Sağlık Bakanı Recep Akdağ'ın da katıldığı AK Parti'de oldu. Partinin Erzurum milletvekillerinin de katıldığı bayramlaşmada, Bakan Akdağ, bayramların birlik beraberlik duygularının pekiştiği özel günler olduğuna dikkat çekerek, ancak bu birlik ve beraberliği bozmak isteyenlerin olduğunu söyledi.

Türk milletinin gerginlik simsarlarına geçmişte olduğu gibi bundan sonra da asla izin vermeyeceğini ifade eden Akdağ, el ele, omuz omuza, gönül gönüle olmayı sürdürerek, yola devam edileceğini kaydetti. Akdağ, AK Parti'nin ülkede zihniyet değişikliğini sağldığını savunarak, ''Biz 'insanı yaşat ki devlet yaşasın' diyen bir anlayışa sahibiz. Yolumuza kim çıkmaya çalışırsa çalışsın, biz milletimizle gönül gönüle yolumuza devam edeceğiz. Daha yapılacak çok işimiz var. İktidarımız döneminde ki 4 yıllık süreçte çok büyük mesafe aldık, bundan sonra da almaya kararlıyız. Bugün hem Kurban Bayramı'nın ikinci günü hem de yeni bir yılın ilk günü. 2007 yılının hem Türkiye'de hem de dünyada hayırlı bir yıl olarak geçmesini diliyorum." diye konuştu.

Bayramlaşma törenine, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Küçükler, AK Parti milletvekilleri Mustafa Ilıcalı, Muzaffer Gülyurt, Mustafa Nuri Akbulut, Ömer Özyılmaz, alt kademe belediye başkanları, belde belediye başkanları ve partililer katıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious