Birolcan'ı kurtaracak 'BİRİ'leri aranıyor

Birolcan'ı kurtaracak 'BİRİ'leri aranıyor.10584
  • Giriş : 20.01.2009 / 15:11:00

Birolcan, internete bağlanamıyor. www.biribenikurtarsin.com’da verileri kurtararak, onu internete bağlayacak “BİRİ”leri aranıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik


Birolcan, önemli bir problemle karşı karşıya: Bilgisayarı internete bağlanamıyor. Sorunun çözülmesini beklerken uyuya kalan Birolcan, rüyasında verilerin hedeflerine kayıpsız ulaşmalarını sağlamaya; kopuk kablolar, virüsler gibi sorunları ortadan kaldırmaya çalışıyor. Başarılı olursa, internete bağlanacak.

Ancak Birolcan'ın yardıma ihtiyacı var. www.biribenikurtarsin.com adresinde verileri kurtararak, 16 Ocak – 16 Mart tarihleri arasında her hafta en yüksek puanı elde eden 10 kişi, 4 aylık ücretsiz BİRİ ADSL paketi kazanacak.

Oyunda 10 seviyeyi tamamlayan kullanıcılar arasında yapılacak çekiliş sonucunda ise kazananlara 1 adet PS3, 1 adet PSP ve 1 adet Arçelik dizüstü bilgisayar hediye edilecek.

BİRİ hakkında

Türkiye'nin en genç internet paketi BİRİ, tüketicileri internette Koç.net güvencesiyle ve ayda sadece 14.90 YTL'ye gezmeye davet ediyor. Tüm Arçelik, Beko ve Koç.net yetkili satıcılarında satışa sunulan BİRİ ADSL Paketine; kampanya süresince ayda 14.90 YTL'ye tüm vergiler dâhil, bağlantı ücreti alınmadan ve kredi kartıyla yapılan ödemelerde depozito ödemeksizin sahip olunabiliyor. Üstelik aboneliklerde taahhüt şartı istenmiyor, aboneler istedikleri zaman abonelikten ayrılabiliyor.

BİRİ Paketi;

sabit ücret karşılığında ADSL internet erişimi, konuş-öde şeklinde avantajlı tarifeler ile şehirlerarası, uluslararası ve GSM görüşmeleri, ücretsiz telefon destekli ve yüksek kalitede kablosuz modem ile ücretsiz 8 GB kotalı ve 5 GB dosya alanına sahip, anti virüs/anti spam korumalı e-posta alanını içeriyor. Bu avantajlı tarifelerle, yurtdışı ve şehirlerarası görüşmelerde yüzde 45'e varan indirimlerle konuşuluyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*