Bisikletli sapık yakayı ele verdi

Bisikletli sapık yakayı ele verdi.11501
  • Giriş : 22.12.2008 / 23:22:00

Eskişehir’de yolda kızı ile birlikte yürüyen bir kadına, bisikleti ile yanına yaklaşarak elle sarkıntılık yaptığı öne sürülen genç, polis tarafından kıskıvrak yakalandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Olay öğle saatlerinde Eskişehir'in Işıklar Mahallesi Kazımbey Sokak ile Yıldıztepe Sokak'ın kesiştiği yerde meydana geldi. Kızını okul çıkışı evine götüren F.K.'nın (33) yanına bisikleti ile yaklaşan M.A. (27) iddiaya göre genç kadına iki kez elle sarkıntılıkta bulundu. F.K. cep telefonu ile polisin 155 Polis-İmdat telefonunu arayarak, olayı polise bildirdi. Hemen harekete geçen polis ekipleri, kadının verdiği eşkâl üzerine, zanlıyı Tabakhane köprüsü üzerinde bisikletiyle seyir halindeyken yakaladılar. F.K. de zanlıyı teşhis ederek, şikâyetçi olduğunu söyledi. F.K. “Kızımla eve giderken, bisikleti ile iki kez yanıma gelerek beni elle taciz etti” diye konuştu.

Gözaltına alınan zanlı Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü. Bekar ve işsiz olduğu öğrenilen M.A'nın suçunu itiraf ettiği öğrenilirken, daha önce de iki kadının polise “Bisikletli bir kişinin elle kendilerine sarkıntılık yaptığını” polise ihbar ettikleri öğrenildi. Bu kadınlara da aynı kişinin sarkıntılık yapıp yapmadığı da araştırılıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*