Bitmeyen kaprisler!

  • Giriş : 09.07.2006 / 00:00:00

Dünyaca ünlü yıldızların ve Türkiye’deki starların yer alacakları program öncesinde menajerlerinden ve organizatörlerinden istekleri bitmiyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Pop yıldızı Mariah Carey, soyunma odasında her zaman özel bir hizmetçi bulundurulmasını istiyor. Hizmetçinin tek görevi ise Carey’e havlularını vermek. Eddie Murphy çekimlerde her üç saatte bir çorap değiştiriyor. Aktörün bir günlük çorap maliyeti 700 doları buluyor. Konser ve film çekimlerinde organizatörleri, yapımcıları çileden çıkaran ünlülerin son örneği Jennifer Lopez. Şarkıcı kaldığı otellerde hiçbir görevlinin kendisiyle konuşmasını istemiyor. Geçeceği koridorların gardenya kokusuyla sulanmasını istiyor. Lopez, odasını beyaz leylaklar ve perdelerle donattırıyor. 60 valizle gittiği otellerde, sürekli oda değiştiriyor. Kendisine özel spor salonu kurdurdu.

Bunlar da bizimkiler

Yabancı starlar bu konuda sınır tanımazken bizimkilerin istekleri yabancıların pabucunu dama atıyor. Tarkan’ın ilk şartı gideceği yere orkestrasının da birinci sınıfta uçması ve onlarla birlikte aynı oteli paylaşması. Kulisinde içecek, antep fıstığı ve bol havlu bulundurulması da diğer şartı. Musti’nin ikinci önemli şartı ise süper sessizlik. Gündemden hiç düşmeyen Hülya Avşar’ın en büyük takıntısı hijyen. Çekimlere gittiği sette toza tahammül edemiyor. Makyaj masasında ise başkasının kullandığı ürünlere elini sürmüyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious