'Biz böyle bir Başbakanı özledik'

'Biz böyle bir Başbakanı özledik'.11551
  • Giriş : 30.01.2009 / 17:37:00

Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Gaziantep Sanayi Odası Meclis Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Başbakan Erdoğan'ın Davos'taki tutumu karşısında duygularını böyle anlattı...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Meclis Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Davos'taki tutumu karşısında gözyaşlarını tutamadığını belirterek, ''Biz böyle bir Başbakanı özledik'' dedi.

Abdülkadir Konukoğlu, AK Parti milletvekilleri ve belediye başkan adaylarının GSO'yu ziyaretinde yaptığı konuşmada, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın tutumu karşısında gözyaşlarını tutamadığını belirtti. Konukoğlu, Başbakan'ın tutumunu gururla izlediğini ifade ederek, sonuna kadar destek verdiklerini dile getirdi.

Konukoğlu, ''Biz böyle bir Başbakanı özledik. Gazi şehir ve işadamları olarak arkasındayız. Mühim olan Türkiye'nin nasıl bir güç olduğunu tüm dünyanın bilmesidir. Bu konuda da gerekeni Başbakanımız yaptı. Çok gururlandık. Gözlerimiz yaşardı. Bugüne kadarki başbakanlarımız birilerini incitmemek için bazı gerçekleri ifade edemiyordu. Başbakanımızın tutumu bu açıdan da önemli'' ifadelerini kullandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*