Biz bu yola yüreğimizi koyduk

Biz bu yola yüreğimizi koyduk.23130
  • Giriş : 15.04.2008 / 09:52:00
  • Güncelleme : 15.04.2008 / 11:21:40

Şükür, “Bizi toparlayan Cevat hocadır. Kimse onu küçük görmeye kalkmasın. Hep birlikte zafere gidiyoruz” açıklamasını yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Taraftar şampiyonluk yolunda takıma tam destek verirken, en net mesajı Kral gönderdi: 'Biz bu yola yüreğimizi koyduk, dönüş yok.'

Fenerbahçe coşturdu!
Trabzonspor'u muhteşem bir futbolla devirerek coşan Galatasaray’da, Fenerbahçe’nin Ankaraspor deplasmanında 2 puan bırakmasıyla şampiyonluk şarkıları söylenmeye başlandı. Popüler taraftar sitesi webaslan.com’da yapılan ankete katılan 45 bini aşkın futbolseverin yüzde 90’ı, Sarı-Kırmızılı ekibin mutlu sona ulaşacağına inandığını belirtti. Cim Bom’un şampiyon olamayacağını düşünenlerin oranı ise yüzde 10’da kaldı.

‘Gençler kahraman’
Taraftarın bu inancı ve Trabzonspor maçındaki desteğine takım kaptanı Hakan Şükür teşekkür etti. Fortis Türkiye Kupası’ndaki Gençlerbirliği sınavında da aynı coşkuyu beklediklerini dile getiren Kral, “Biz bu yola yüreğimizi koyduk. Artık dönüşü olamaz. Hep birlikte kenetlendiğimizi idmanlarda siz de görüyorsunuz. Biz abiler olarak görevimizi eksiksiz yerine getirmeye çalışıyoruz. Ama bu takımın asıl kahramanları gençler. Onlara güvenimiz sonsuz” dedi.

Cevat hocaya övgü
Gollerden sonra gençlere sarıldığı için eleştirildiğini ifade eden tecrübeli futbolcu, “Şimdi anlıyor musunuz, bunu neden yaptığımı? Onlar bu takımın geleceği, bizim gururumuz” diye konuştu. Takımın son 2 maçtaki performansında antrenör Cevat Güler’in büyük katkısı olduğunu da vurgulayan Şükür, “Bizi toparlayan Cevat hocadır. Kimse onu küçük görmeye kalkmasın. Hep birlikte zafere gidiyoruz” açıklamasını yaptı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious