'Biz çocuklarımızın büyüdüğünü göremiyoruz'

  • Giriş : 22.06.2006 / 00:00:00

Dış Ticaret ve Gümrüklerden Sorumlu Devlet Bakanı Kürşat Tüzmen, iş yoğunluğundan çocuğunun yüzünü göremediğini belirterek, "Çocuklarımızın gelecekte bizi affetmeleri için ülkemizi büyütmeye çalışıyoruz." dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

AK Parti İlçe binasında kendisine ikram edilen meyveleri çok lezzetli bulan Bakan Tüzmen, başka yerlerdeki meycvlerin bu kadar lezzetli olmadığını anlattı.

Ailesine zaman ayıramadığı konusunda açıklamalarda bulunan Bakan Tüzmen, "Bakan arkadaşlarım, milletvekilleri, parti teşkilatı arkadaşlarımız ve ülke menfaatlerini kendi ailesinden önde tutan herkesin ailesine zaman ayırmadığını düşünüyorum." dedi.

Önemli olanın ülkenin gayri safi milli hasılasını, dış ticaretini büyükmek olduğunu kaydeden Tüzmen, siyasetçilerin çocuklarına ve ailesine zaman ayıramadığını vurguladı .

Ülkeyi büyüttükleri taktirde zaman ayıramadığı çocuklarının kendisini affedeceğine inanan Tüzmen, "İleriki zamanlarda çocuklarımıza, 'bakın biz bunları bu dönemde yaptık. Sizin büyüdüğünüzü görme fırsatımız olmadı ama bunları yapacak fırsatımız oldu. Bizi affedin dicez.' Bunarlı gören çocukalarımız böylece bizi affedecektir. " diye konuştu.

Başarılı olmaya çalışan ihracatçı, sanayicilerinde aynı sıkıntılarla karşı karşıya kaldığını aktaran Tüzmen, İş adamlarının da kendileri gibi ailesine zaman ayıramadığının altını çizdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious