'Biz inandık siz de inanın'

'Biz inandık siz de inanın'.9867
  • Giriş : 18.04.2008 / 10:53:00

Samandıra Tesisleri'nde teknik heyet ve oyuncuları ziyaret eden başkan Yıldırım'ın “Ligin en iyi takımısınız.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kalan 4 maçı alıp şampiyon olacağımıza inanıyorum. Bizlere büyük gurur yaşattınız, yine yaşatacaksınız” dediği öğrenildi.

Süper Lig'de son 4 haftaya girilirken şampiyonluk yarışında averajla liderlik koltuğunda oturan F.Bahçe'de her şey sezon sonunda mutlu sona ulaşmak için yapılıyor. Bu sezon Şampiyonlar Ligi'nde elde ettiği başarıları gelecek yıl daha da ileri taşımayı hedefleyen sarı-lacivertli kulüpte, başkan Aziz Yıldırım, Samandıra Tesisleri'nde teknik heyet ve futbolcuları ziyaret ederek kritik maçlar öncesi takıma olan güvenini yeniledi. Başkan Yıldırım, futbolculardan sezon sonunda şampiyonluk beklediğini söylerken, sonuna kadar arkalarında olduğunu dile getirdi.

FUTBOLCULARDAN SÖZ

Aziz Yıldırım'ın oyuncularla yaptığı kısa görüşmede “Siz büyük takımsınız. Önümüzdeki 4 maçı alıp şampiyon olacağınıza inanıyorum. Bugüne kadar elde ettiğiniz başarılarla gurur duyduk. Daha da ileri gitmek için sezonu şampiyon tamamlamamız gerekiyor. Büyük taraftara bunu yaşatın” ifadelerini kullandığı öğrenildi. Sarı-lacivertli futbolcuların da başkan Yıldırım'ın bu sözlerine karşılık, “Siz rahat olun başkanım. Ankara'daki maçta berabere kalarak sadece puan farkı kapandı. Ligde avantaj yine bizim elimizde. Şampiyon olacağız” dediği belirtildi.

'Unvanımızı korumalıyız'

F.Bahçe Teknik Direktörü Zico, ligde şampiyonluğa ulaşmak için her maçın kendileri açısından bir final niteliği taşıdığını söyledi. Oyuncularına ligde kalan 4 maçı kazanmaları gerektiğini anlatan Brezilyalı hocanın, 'Geçen yıl elde ettiğimiz şampiyonluk unvanını korumalıyız. Bugüne kadar büyük başarılara imza attık ama şampiyon olamazsak bunların hiçbir anlamı kalmaz” dediği belirtildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious