Biz şampiyonluk istiyoruz

Biz şampiyonluk istiyoruz.17940
  • Giriş : 29.11.2008 / 21:26:00

Lugano, maç sonunda değerlendirmede bulundu: "Biz şampiyonluk istiyoruz ve bunun da yolu bu maçı kazanmaktan geçiyordu. Biz de bunu başardık ve üst sıralara tırmanışımızı sürdürdük" dedi!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

"Bizim için özellikle bu derbi maçtan galibiyetle ayrılmak çok önemliydi. Üst sıraları ve şampiyonluğu hedefliyorsak üzerimizde olan takımlarla oynadığımız maçları kazanmamız lazım. Biz şampiyonluk istiyoruz ve bunun da yolu bu maçı kazanmaktan geçiyordu. Biz de bunu başardık ve üst sıralara tırmanışımızı sürdürdük.

Fenerbahçe futbolcusu her maça aynı şekilde hazırlanır. Biz elbette her maça aynı şekilde çıkmak istiyoruz ama büyük futbolcular büyük maçlarda gösterdiği performanslarla daha da büyür. Bizim için önemli olan lig şampiyonluğudur. Bunun için de önümüze gelen rakipleri özellikle Kadıköy'de yenmemiz gerekir. ve bu maç da bu hedef için kritik bir virajdı ve biz de buradan 3 puan çıkarmayı başardık.

Çocuğa laf anlatmak siz de tkadir edersiniz kşi zor oluyor. Oğlum benden her zaman gol istiyor ama ben de ona her zaman asıl görevimin defansımı dengelemek ve takımımın gol yememesini sağlamak olduğunu anlatmaya çalışıyorum. Arada sırada gol attığım zaman da elbette hem oğlumu, hem camiamızı hem de kendimi çok mutlu ediyorum."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*