Biz yazarız

  • Giriş : 11.09.2006 / 00:00:00

Her şeyi değil yazılması gerekenleri yazıyoruz

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Her zaman en iyisi yapmak için kolları sıvayan yönetim kadrosu Türkiye’de ses getirecek yazıları kaleme alabilecek yazarları bünyesinde toplamayı hedef haline getirdi.

Ve şimdi yeni bir isim daha: ADEM MELEKE

Preston University ve Breyer State University’nin Türkiye Program Direktörü olan Adem Meleke, Haber Aktüel’de yeni seslerin ağzı olacak bir köşe yazarı. İyi okurlar…

Adem MELEKE kimdir?

1972 İstanbul Hasköy doğumlu. Aslen Samsun Bafralı. İlk orta öğrenimini Bafra’da tamamladı. Sırasıyla İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği, Marmara Üniversitesi Matematik, Sakarya Üniversitesi İşletme fakültelerinde okudu. İki farklı Amerikan Üniversitesinde İşletme Lisans ve MBA tamamladı. Pazarlama Stratejileri konusunda Doktorama Devam etmektedir. Halkla İlişkiiler, İletişim, Bilgisayar Ağları, CRM, Çeşitli Programlama Dilleri gibi konularda sertifikaları bulunmaktadır. Çeşitli konularda yurt dışında pek çok seminer ve kısa süreli eğitimlerine katıldı.

İletişim, Bilgisayar ve Eğitim Sektörlerinde önder bir kaç kuruluşta üst düzey yöneticilik yaptı. 2004 yılında kendi şirketini kurdu. Halen Preston University ve Breyer State University’nin Türkiye Program Direktörlüğü görevini yürütmekte. Aynı zamanda İstanbul Adile Sadullah Mermerci Polis Meslek Yüksek Okulunda İletişim ve Toplum Psikolojisi alanında Öğretim Görevlisi görevini sürdürmekte.

İTO, Genç Girişimciler Derneği, AGL başta olmak üzere ondan fazla Sivil Toplum Örgütü üyesi ve yöneticisidir.

Girişimcilik, Pazarlama, Telemarketing, İletişim, Toplum Psikolojisi gibi konularda ellinin üzerinde eğitim ve seminer vermiştir.

Çok iyi derecede İngilizce ve orta düzeyde Fransızca bilmektedir.

Evli ve Yusuf Erdem isminde bir çocuk sahibidir.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious