Bizdebitmez.com'dan 'merhaba'

Bizdebitmez.com'dan 'merhaba'.9433
  • Giriş : 16.04.2009 / 16:43:00
  • Güncelleme : 06.09.2016 / 16:14:36

E-ticaret sektörüne yeni bir soluk geldi: bizdebitmez.com

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Türkiye'nin yeni e-ticaret sitesi www.bizdebitmez.com internet kullanıcılarının hizmetine sunuldu. Site hemen herkesin ihtiyacını karşılayacak oranda ürün çeşitliliği, kolay alışveriş ve hızlı teslim özellikleri ile sektöre iddialı girdi. Sitede mutfak ürünlerinden, elektronik ev aletlerine, cep telefonlarından beyaz eşyaya, kişisel bakım ürünlerinden, giyim kuşama kadar akla gelebilecek her türlü ürünü bulmak mümkün.

Her geçen gün hayatımız biraz daha büyük kısmı internete taşınıyor. Pek çok ürün için internetten alışveriş yapmak da yeni dünyanın bir alışkanlığı haline geldi. Üstelik yeni uygulamaya konan KDV indirimiyle internetten alışveriş yapmak daha da çekici. Türkiye'de e-ticaretin geleceğine inanan ve krize aldırmayarak bu işe büyük yatırım yapan yeni bir firma var: www.bizdebitmez.com

Türkiye'nin yeni e-ticaret sitesi www.bizdebitmez.com internet kullanıcılarının hizmetine sunuldu. Aklınıza gelebilecek her türlü ürüne ulaşma imkanı veren www.bizdebitmez.com sektörün en büyük firmaları ile boy ölçüşecek kadar iddialı. Mutfak ürünlerinden, elektronik ev aletlerine, cep telefonlarından beyaz eşyaya, kişisel bakım ürünlerinden, giyim kuşama kadar binlerce ürüne tek tıkla ulaşma imkanı veren site, e-ticareti en üst düzeyde yapacak. “Hızlı ve güvenli alışveriş” sözüyle yola çıkan sitenin en büyük iddiası teslim süresini bütün rakiplerinden daha kısa tutmak. Sitenin bir diğer iddiası da ürün çeşitliliği. Stoklarında binlerce ürün bulunduran site, yeni ürün gamları da açmayı planlıyor. Kampanyalar konusunda da çok aktif davranacak olan www.bizdebitmez.com firmalarla yaptığı anlaşmalar doğrultusunda kullanıcılarına son derece avantajlı fiyatlar sunacak.

E-ticaret sektörüne iddialı giriş

Bizdebitmez.com sitesi Genel Müdürü Tuba Evrengil www.bizdebitmez.com'un büyüyen internet ticaretinde büyük bir paya sahip olacağını iddia ediyor ve ekliyor: www.bizdebitmez.com diğer alışveriş sitelerinden çok daha farklı olacak. Teslim ve stok yönetimi konusunda piyasadaki en iddialı uygulamayı yapacağız. Müşterilerimiz internetten alışveriş yapmanın keyfine asıl şimdi varacaklar. Hem kaliteli hem de indirimli ürünler, müşteriyi yormadan ve bekletmeden ayağına kadar gelecek.”

Nisan ayında satışlarına başlayan sitede kampanyalar tam gaz devam ediyor. E-ticaret dünyasının yeni ve iddialı oyuncusu www.bizdebitmez.com kullanıcılarına avantajlı, güvenli ve kolay alışverişi garanti ediyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*