Bize gıpta ile bakıyorlar

  • Giriş : 27.01.2008 / 12:59:00

Fenerbahçe Kulübü Başkanı, "Acı ve tatlı dönemlerde, Divan Kurulu’nun verdiği destekle, herkesin gıpta ile baktığı ortamı yarattık. Sizin desteğiniz olmasaydı, biz de olmazdık" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

FENERBAHÇE Kulübü’nün Yüksek Divan Kurulu toplantısında, kürsüye gelerek söz alan kulüp başkanı Aziz Yıldırım, 10 yıllık icraatını anlattı. 15 Şubat’ta kulüp başkanlığında 10. yılını dolduracağını vurgulayan Yıldırım, "Divan Kurulu’nun verdiği destekle F.Bahçe’de herkesin gıpta ile baktığı ortamı yarattık" dedi.

Teşekkür konuşması yapmak için kürsüye geldiğini ifade eden Yıldırım, şunları söyledi: "Şu an bu kürsüde belki ilk defa heyecanlanıyorum. 15 Şubat 1998’de bu kulübe başkan oldum. Kongrede 1 oy farkla, F.Bahçe tarihinde ilk defa demokrasinin işlediği bir olayı yaşamış bir başkan olarak kulübün başına geçtim. O günden bugüne kadar 10 yıldır başkanlık yapıyorum. Bu konuşma tamamen sizlere bir teşekkür konuşmasıdır. 10 yıllık dönemin ilk başlangıcında bu kadar tecrübe kazanmamış, genç ve başkanlığın ne olduğunu çok iyi bilen bir insan belki değildim. Zaman içinde acı ve tatlı

şeylerin yaşandığı dönemde, bu Divan Kurulu’nun bizleri hep moral verici, motive edici, güç verici destekleriyle F.Bahçe Kulübü’nde herkesin gıpta ile baktığı ortamı yaratmış olduk. Sizden bu gücü alamasaydık, biz bu çalışmaları yapamazdık.

Kurulu hiç kaçırmadım

10 yıl içinde hiçbir Divan Kurulu toplantısını kaçırmadım. Kötü zamanlarda birbirimize destek olduğumuzu, Divan üyelerini ve başkanını hep yanımda gördüm. Benim burada varlığımın birinci nedeni sizlerin destekleridir. Desteğiniz olmasaydı, biz de olamazdık. 15 Şubat’ta beraber olamayacağımız için şimdi teşekkür ediyorum. 15 Şubat’ta 10. yılım olacak. Belki de F.Bahçe tarihinde Şükrü Saracoğlu’ndan sonra 10 yıl başkanlık yapmış 2. başkan olacağım." Gözleri dolan Yıldırım’ı üyeler ayakta alkışladı. Yıldırım, "Dar ağacında olsak bile son sözüm her zaman F.Bahçe olacaktır" diyerek sözlerini tamamladı.

Daha önce kulübün tek tapulu malı yoktu

YÜKSEL Günay başkanlığında yapılan Yüksek Divan Kurulu toplantısında konuşan F.Bahçe Kulübü Başkan Vekili Nihat Özdemir, sportif alanda elde edecekleri gelirleri en yüksek noktalara getirdiklerini söyledi. "F.Bahçe 100 yıllık bir kulüp ama yönetime geldiğimizde tek bir tapulu

malı yoktu. Bugün olmaktadır, olmaya da devam edecektir" diyen Özdemir, şöyle devam etti: "Ankara’da da tesis kuruyoruz. Gayrimenkul yatırımı önemli kazançlar sağlamaktadır. Yönetim olarak her yerden değeri çok artacak yatırımları gayrimenkuller bakımından yapmaya başladık ve devam edeceğiz."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious