Bize neler oluyor

  • Giriş : 06.08.2006 / 00:00:00

Türkiye böyle rezalet ne gördü, ne yaşadı. Aldatma var, yalan var, pişkinlik var 'Ayıp oluyor' diyen yok.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Aksine, skandalın taraflarını kahraman bile ilan ettiler.

DALLAS SOLDA SIFIR

Şeref Can'ı kaçıran, öz baba çıktı. "Oğlumu bulun" diyen anne her şeyden haberdar. Can'ın babası olmadığını öğrenen resmi baba "Olabilir" dedi, eşine sahip çıktı. Kaçıran babanın eşi, "O kadın bize gelirdi" diyor... Ve işin en ilginci bu karışık ilişkiler normal karşılanıyor...

DELİCAN'IN BOMBALARI

HOŞGÖRÜMÜZÜ test eden olay daha bitmedi. Can'ı kaçıran, yakalanan, sonra serbest bırakılan DNA baba Ahmet Delican, yeni bombalar patlattı.

Yıldız Engin

Delican'la 3 yıl birlikte yaşadı... Çocukları oldu. Kaçırma planını birlikte yaptılar. Hafta sonları gidip Can'ı görüyordu.

Tuncay Engin

Ekran ekran dolaşıp oğlunu aradı. Gerçek baba olmadığını öğrendi. Boşanmadı. Karısına sahip çıktı. Alkışlandı.

Nebahat Delican

Kocasına 4 çocuk doğurdu. 5'inci çocuğu da kocası getirdi. Yetmedi. Yıldız Engin de eve gelip gitti. O hep sustu.

Ne hallere düştük!

Türkiye, Şeref'in bulunmasından sonra olanları Brezilya dizisi gibi seyretti. Tarafların açıklamaları ise aylardır kandırıldığımızı ve aile değerlerimizin kaybolduğunu gösterdi.

Entrika, aşk ve macera dolu Brezilya dizilerini aratmayan bir olay, Türkiye'nin gündemine yerleşti. Şeref Can E.'nin kaçırılmasının ardından yaşanan tuhaf gelişmeleri herkes kayıtsız kalarak izledi. Yasak aşkın meyvesi Şeref'e 2 baba sahip çıkarken, yasak aşkın kahramanı anne aldatılan eş tarafından savunuldu. Aldatılan kadın da olayları bildiğini söyleyince, yaşananlar daha da vahimleştirdi. 2.5 yaşındaki Şeref Can E. Çanakkale'de kaçırılınca, anne Yıldız ile baba Tuncay, olayı Recep Tayyip Erdoğan'a kadar taşımıştı. Şeref'in bulunmasının ardından ortaya çıkanlar, "Ne hallere düştük" dedirtti. İşte Yıldız E. ile Turgay E.'nin açıklamaları:

BU SÖZLERE DİKKAT!

* Yıldız E.: Ahmet ile 3 yıl birlikte yaşadık. Bu birliktelikten çocuğumuz oldu. Kaçırılma planınını birlikte yaptık. Şeref Can'ın kaçırıldığı dönemlerde hafta sonları oğlumu görüyordum.

* Turgay E.: 4 aydır kamuoyunu meşgul eden bir olay yaşadık. Olayların böyle gelişmesinden hiç hoşnut değilim. Artık kanuni süreç başladı. Türk toplumunu aldatacak hiçbir harekette bulunmadım. Ben adam gibi adamım. Bugüne kadar bana eş olmuşsa, ben onu hayatımın sonuna dek hep yanımda taşırım.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious