"Bizi şampiyon yapın"

  • Giriş : 15.03.2008 / 11:15:00

G.Saray yöneticisi Haldun Üstünel, Lincoln ve Nonda ile özel bir görüşme yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Galatasaray yöneticisi Haldun Üstünel; mutsuz oldukları iddia edilen Nonda ve Lincoln'e, "Kendinizi futbola verin ve bize şampiyonluk sevinci yaşatın" dedi...

Galatasaray camiasının 22 Mart tarihinde gerçekleştirilecek olan başkanlık seçimine yoğunlaştığı günlerde, sarı-kırmızılı yönetim, ligde şampiyonluk mücadelesi veren Futbol takımının bu durumdan etkilenmemesi için seferber oldu. Yönetici Haldun Üstünel, Futbol şubesinin başında olan başkan yardımcısı Adnan Polat'ın, en iddialı başkan adayı olduğu seçim öncesinde kulis faaliyetlerinde bulunması nedeniyle Florya'ya giderek oyuncularla tek tek konuştu. Galatasaraylı futbolculara, "Seçimi unutun ve hiçbir şekilde kafanızı takmayın. Sizin işiniz Futbol oynamak. Ligde ve Türkiye Kupası'nda zafere emin adımlarla ilerliyoruz. Aklınızı saha dışındaki gelişmelerle meşgul etmeyin" uyarısında bulunan Haldun Üstünel, daha sonra ise Shabani Nonda ve Lincoln ile herkesten ayrı olarak özel bir görüşme yaptı.

"TECRÜBENİZİ PAYLAŞIN"

Üstünel; ligin ilk yarısındaki Beşiktaş maçından önce yaşanan kadro dışı kalma olayını unutmadığı her fırsatta dillendirilen Lincoln ve özellikle son dönemde yedek kaldığı için mutsuz olduğu gözlenen Nonda'ya, "Sezon sonunda mutlaka şampiyon olmak zorundayız. Taraftarımız ve camia bizden bunu bekliyor. Rakiplerimiz ile amansız bir rekabet içinde olduğumuzun farkındasınız. Sizler bu takımın yıldızlarındansınız ve bu forma altında daha iyi şeyler yapabilecek yetenektesiniz. Lütfen futbola daha fazla konsantre olun ve tecrübenizi takım arkadaşlarınıza aktarın. Atacağınız gollerle Galatasaray camiasına şampiyonluk sevinci yaşatın. Yönetim olarak size güvenimiz sonsuz" dedi. İki futbolcu da "Merak etmeyin" yanıtını vererek, Üstünel vasıtasıyla Galatasaray yönetiminin içini rahatlattı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious