BJK, 5 oyuncunun peşinde

BJK, 5 oyuncunun peşinde.6664
  • Giriş : 16.06.2007 / 13:57:00

İngiltere'de bir süredir transfer çalışmaları yapan Beşiktaş Kulübü yöneticisi Kolot yaptığı açıklamada, 5 oyuncuyla temas halinde olduklarını belirtti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Başkan Demirören, Atatürk Havalimanı'nda herhangi bir açıklama yapmazken, basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Futbol şube sorumlusu Celalettin Kolot, 5 oyuncuyla temas halinde olduklarını söyledi.

Kolot, yaptıkları temaslarda ciddi ilerleme sağladıklarını belirterek, ''İyi oyuncu almak istiyoruz. Bu nedenle titiz davranıyoruz. Teknik direktörümüz Ertuğrul Sağlam ile görüşeceğiz. Kendisiyle düşüncelerimizi paylaşacağız. Gelecek hafta da bu işi bitireceğiz'' dedi.

Celalettin Kolot, bir basın mensubunun, ''Makelele, Helgeura, Geremi, Christanval ve Rommedahl isimleri söyleniyor. Bu isimler doğru mu'' sorusunu, ''Bu isimlerden görüştüğümüz var. Bunların dışında da görüştüğümüz oyuncular bulunuyor'' diye yanıtladı.

Fenerbahçe'ye transfer olan Colin Kazım Richards konusunda açıklamalarda bulunan Kolot, ''Bu oyuncu için geçtiğimiz pazartesi günü teklif vermiştik. Babası otele geldi, kendisiyle görüştük. Yaptığımız araştırmalarda Colin Kazım Richards'ın bu kadar para etmeyeceğini öğrendik. Ayrıca gelecek sene geri dönmesi bekleniyor. Bu nedenle kendisinden vazgeçtik. Sanıyorum Fenerbahçe fiyat artışına gitti. Bu nedenle teklifimizi geri çektik'' diye konuştu.

Futbol şube sorumlusu Kolot, takıma bir yıldız alacaklarını sözlerine ekledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious