BJK, Engin'e sahip çıktı

BJK, Engin'e sahip çıktı.10412
  • Giriş : 19.07.2008 / 12:39:00

Avusturya'daki ilk etap kampını tamamlayıp İstanbul'a dönen Beşiktaş, yeni sezon hazırlıklarını 2 günlük iznin ardından bugün yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Teknik direktör Ertuğrul Sağlam yönetiminde, BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde gerçekleştirilen antrenmanda siyah-beyazlı futbolcular kondisyon çalışması yaptı.

Milli takımla Avrupa Şampiyonası'na katıldığı için ilk etap çalışmalarında izinli olan kaleci Rüştü bugün takımla çalışmalara başlarken, grip olan Ali Tandoğan antrenmanda yer almadı.

Siyah-beyazlılar, bu akşam basına kapalı yapacakları antrenmanla yeni sezon hazırlıklarını sürdürecek.

Demirören de izledi

Antrenmanın bir bölümünü kulüp başkanı Yıldırım Demirören de izledi.

Genel sekreter Kenan Öner, asbaşkan Ertunç Soğancıoğlu ve genel menajer Sinan Engin ile birlikte antrenmanı izleyen Demirören, çalışma sırasında bir süre de teknik direktör Ertuğrul Sağlam ile görüştü.

Sinan Engin açıklaması

Beşiktaş Kulübü, bugün bazı gazetelerde yer alan, yönetim kurulunun, başkan Demirören'den Futbol takımı genel menajeri Sinan Engin'in gönderilmesini istediği haberlerinin gerçeği yansıtmadığını açıkladı.

Kulüpten yapılan açıklamada, "Yönetim kurulumuzun, başkanımızdan genel menajerimiz Sinan Engin'in gönderilmesini istediği iddiası tamamen hayal ürünüdür.

Yönetim kurulu üyelerimizin başkanımız Yıldırım Demirören'den genel menajerimiz ile ilgili hiçbir zaman böyle bir talepleri olmadığı gibi, yönetim kurulumuz ve idari kadrolarımız uyum içinde çalışmaktadır" denildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*