BJK, Ertuğrul'un arkasında

BJK, Ertuğrul'un arkasında.10403
  • Giriş : 11.06.2007 / 00:03:00
  • Güncelleme : 11.06.2007 / 00:06:34

Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Ertunç Soğancıoğlu, yeni teknik direktörleri Ertuğrul Sağlam'ın her zaman arkasında olacaklarını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Siyah-beyazlı kulübün BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde bugün düzenlediği piknikte, basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Soğancıoğlu, oy birliği ile Ertuğrul Sağlam'ı göreve getirdiklerini belirterek, ''(Sağlam istenmiyor) diye yönetim kurulunda tartışmalar olmadı. Camiamız her türlü sonuçta Ertuğrul Sağlam'ın arkasında olacak'' dedi.

Transfer çalışmalarına da değinen Ertunç Soğancıoğlu, başka kulüplerin transfer çalışmalarıyla ilgilenmediklerini, kadroya uygun futbolcular alacaklarını söyledi. Piknikle ilgili bir soruyu da yanıtlayan Soğancıoğlu, ''Piknikle birlikte Ece Kaya Futbol turnuvasını da yapıyoruz. Bunu geleneksel bir hale getirdik. Güzel bir ortamda Beşiktaşlılar olarak bir araya geldik'' diye konuştu.

SABAH

Yönetim kurulu üyesi Bülent Deriş ise transfer konusunda yönetici arkadaşlarının çalıştığını ifade ederek, ''Beşiktaş büyük bir kulüptür. İstediği yıldız oyuncuyu alır, ancak yıldız oyuncudan çok, gerekli yerlere transfer yapmak istiyoruz. Önemli olan sonuçtur, kişiler değil'' dedi.

Bu arada, Beşiktaşlı yöneticiler Celalettin Kolot ve Mario Berk'in, transfer çalışmaları için İspanya'ya gittiği ve burada İspanyol oyuncu Helguera ile görüştüğü öğrenildi. Yöneticilerin İspanya'dan İngiltere'ye geçerek burada forma giyen milli futbolcu Colin Kazım ile ilgili girişimlerde bulunduğu ifade edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious