BJK: Colocini'yi kulübü vermedi

  • Giriş : 09.01.2008 / 10:52:00

Beşiktaş Futbol Takımı Genel Menajeri Sinan Engin, Fortis Türkiye Kupası'nda, Ankaraspor karşısında iyi oynayıp farklı kazandıklarını ve ligin ikinci yarısı öncesi moral bulduklarını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Engin, maç sonrası yaptığı açıklamada, Ankaraspor karşısında daha farklı kazanabileceklerini kaydederken, yeni transfer Holosko ile ilgili bir soru üzerine, “Holosko çok kaliteli bir oyuncu ve takımımıza güç katıyor, ama Holosko'yu lütfen çok baskı altına almayalım. '5 milyon avroya geldi' diye bunu büyütmek ve sürekli gündeme getirmek çok doğru değil. Biz Avrupa'da futbolcu arıyoruz. Hangi futbolcular için ne paralar isteniyor. Holosko çok iyi futbolcu, Beşiktaş'a da ileriki dönemlerde çok büyük yararları olacak” dedi.

Sinan Engin, savunmaya yapacakları transferle ilgili bir soruyu da “Colocini'yi istiyorduk, ancak kulübü vermedi. Şu an için net bir isim yok” diye yanıtladı.

Takıma mutlaka bir stoper alacaklarını vurgulayan Engin, isim vermekten kaçınırken, yapacakları transferin bir hafta veya 10 gün içinde netlik kazanacağını sözlerine ekledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious