BJK için babamla bile kavga ederim

BJK için babamla bile kavga ederim.13631
  • Giriş : 30.12.2008 / 10:42:00

Beşiktaş'ın menfaatlerini sonuna kadar koruyacağını belirten Başkan Demirören: Beşiktaş için babamla bile kavga ederim!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, ikinci yarıdan umutlu olduğunu söyledi. Beşiktaş'ın menfaatlerini sonuna kadar koruyacağını belirten Demirören, “Beşiktaş'ın menfaati için babamla bile kavga ederim. Ulusoy döneminde hep Beşiktaş'ın hakkının yendiğini dile getirdim ve desteğimi çektim federasyondan. Son zamanlarda yaşanan en heyecanlı lig oluyor şu anda. Ama lütfen hakemlerimiz bu sıralamada etkileyici rol almasınlar. Biz ikinci yarıda çok daha avantajlıyız. Çünkü bütün rakiplerimiz ikinci yarıda İnönü'ye gelecek. Mustafa Hoca ile sonuna kadar gideceğiz. Ankara, Kayseri ve G.Saray maçlarında hep üstün olan taraf bizdik. Demek ki hocamız işini iyi yapıyor. İkinci yarıda istediğimiz yere geleceğiz, buna inanıyorum” dedi. Demirören, havuzdan G.Saray ve F.Bahçe'ye göre daha az para almalarının haksızlık olduğunu da söyledi.

YÖNETİCİLERE KÖSTEBEK UYARISI

Demirören, transfer çalışmalarının sürdüğünü belirtirken, “Cisse eğer bir kulüple anlaşırsa kendisine yardımcı olabiliriz. Seric belki lig başladığından beri oynamış olsaydı, bugünkünden daha iyi olabilirdi. Ali Tandoğan gönderildi diye tüm kayıpların ona yüklenmesi söz konusu değildir” diye konuştu.

Aziz Yıldırım'ı başarılı bulduğunu belirten Demirören, “Adnan Polat ise henüz yeni başladı. Geçen sene şampiyon oldular tamam ama o kadroyu oluşturan, o ekibi kuran başkan Özhan başkandı” şeklinde konuştu. Bu arada dünkü yönetim kurulu toplantısına katılan Demirören, medyaya haber sızdırılmasından dolayı çok kızgın olduğunu belirterek, “Yönetimdeki konuşmaları bir daha gazetelerde görürsem sizin için kötü olur” diye uyardı. Teknik direktör Mustafa Denizli'nin de katıldığı toplantıda takımın son durumu ve transferler görüşüldü.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*