BJK yeni formalarını tanıttı

BJK yeni formalarını tanıttı.23925
  • Giriş : 09.08.2008 / 19:56:00
  • Güncelleme : 05.09.2016 / 13:14:16

Beşiktaş'ın yeni sezonda giyeceği formaların tanıtımı yapıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Çırağan Sarayı'nda ve Başkan Yıldırım Demirören, diğer yöneticiler ve teknik heyetin katılımıyla gerçekleştirilen defilede, siyah-beyazlı Futbol takımı oyuncularının yanı sıra basketbolcular ve mankenler yer aldı.

Defilede ayrıca Kartal Yuvası Sonbahar-Kış kreasyonundan örnekler ve Umbro'nun Basketbol takımı için hazırladığı formalar da beğeniye sunuldu.

Tanıtımda futbolculardan Zapotocny, Delgado, Bobo, Holosko, Tuna, Uğur, Nobre, Sivok, Seriç, Batuhan'nın yanı sıra basketbolcular Muratcan, Cevher ve Arın mankenlik yaptı.

Defilede Beşiktaş'ın yeni sezonda giyeceği 4 ayrı forma tanıtılırken, futbolculardan Nobre, podyumda giydiği formayı Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören'e verdi.

Gecede bir konuşma yapan Beşiktaş Kulübü Pazarlama ve Kartal Yuvası'ndan sorumlu yönetici Hakan Aksoy, Beşiktaş formasının, üstünde ay yıldız olmasından dolayı kutsal olduğunu belirterek, ''Beşiktaş forması emeğin, gücün ve alın terinin simgesidir'' dedi.

Aksoy, taraftarlardan yeni sezon formalarına ilgi göstermelerini de istedi.

Yönetici Aksoy, programdan sonra BJK TV'ye yaptığı açıklamada, ''Güzel bir geceydi. Güzel geceleri özledik. Ama ben çok inançlıyım. İnşallah yeni formalar uğurlu gelir ve bu yıl çok güzel şeyler yaşarız. Beşiktaş çatısı altında birleşmek zorundayız. Bu çatı altında birleştiğimizde kimse önümüzde duramaz'' diye konuştu.

Futbol takımının yeni sezonda giyeceği formalardan özellikle yatay çizgili olanlar beğeni toplarken, futbolcu fotoğraflarının olduğu tişörtler de izleyicilere sunuldu.

Yoğun katılımın gerçekleştiği organizasyon, havai fişek gösterileriyle sona erdi.

 

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*