BJK'den Bosque açıklaması

  • Giriş : 03.10.2007 / 20:07:00

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş., Del Bosque konusunda basında çıkan haberlere ilişkin olarak, İMKB'ye şu açıklamada bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş., Del Bosque konusunda basında çıkan haberlere ilişkin olarak, İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'na (İMKB) açıklamada bulundu.

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.'den yapılan açıklamada,
şu görüşlere yer verildi:

''03.10.2007 tarihli yazılı basında, şirketimiz ile eski teknik direktörümüz
Del Bosque arasındaki hukuki sürece ilişkin haberler yer almaktadır. Bu konu ile ilgili olarak, UEFA nezdinde, halihazırda üzerinde tasarruf edebileceğimiz bir alacağımız bulunmadığı gibi, UEFA'dan tedbir isteyen makamın, şirketimize yapmış olduğu resmi bir bildirimi de bulunmamaktadır. Dolayısı ile uygulanmak istenen işlemin bugün itibarı ile hukuki bir neticesi ve işleyen bir yasal prosedürü bulunmamaktadır. Bu itibarla, UEFA yazısında belirtilen tedbir işlemine itirazda bulunulup bulunulmayacağı hususu da dahil olmak üzere, tüm neticeleriyle konu değerlendirilmekte ve İsviçreli avukatlarımız gerekli çalışmaları yürütmektedir. Ayrıca, sözkonusu işleme karşı itiraz süremizin, ilgili makam tarafından doğrudan şirketimize tebliği ile başlayacağını da belirtmek isteriz. Konu hakkında meydana gelecek gelişmeler kamuoyu ile paylaşılacaktır.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious