BJK'den Uluç'a yanıt

  • Giriş : 14.11.2007 / 18:56:00
  • Güncelleme : 14.11.2007 / 19:03:40

Beşiktaş'ın resmi internet sitesinden Hıncal Uluç'un yazısıyla ilgili bir açıklama yapıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Beşiktaş'ın resmi internet sitesinde yapılan açıklama;

Taraftarı olduğu Galatasaray Camiası’ndan dışlanmış, Kulübü’nden atılmış olan Hıncal Uluç, Pas-Fotomaç gazetesinde Beşiktaş ile ilgili yer alan yorumlarında, saygı sınırlarını zorlayan, belgesiz, mesnetsiz ifadeler kullanmıştır.

Fair Play ruhundan söz eden Hıncal Uluç, söz konusu yazısında Beşiktaş taraftarını; Kulübü’ne, Başkanı’na, Menajerine karşı kışkırtarak, her zamanki bilindik üslubuyla tetikçilik yapmıştır.

Taraftarlarımıza bilet dağıtıldığı, taraftarımızın bu nedenle Kulübümüz aleyhinde protestolarda bulunamadığını iddia eden Hıncal Uluç, bu iddiasıyla 20 milyonluk Beşiktaş taraftarını küçük düşürerek, zan altında bırakmaktadır.

Hiçbir bilgi ve belgeye dayanmadan yorum yapmayı alışkanlık haline getirmiş olan Hıncal Uluç, yine aynı yöntemi kullanmakta ve gündeme gelerek, bilirkişi rolüne soyunmaya çabalamaktadır.

Tavrı, tarzı, kişiliği ve alışkanlıkları kamuoyunca yakından bilinen ve tartışılan Hıncal Uluç’un, spor camiasının içinde bulunan herkese bu şekilde saldırarak rayting yapma amacında olduğu, tüm spor camiası tarafından da bilinmektedir.

Başkanımız ve Menajerimize ithamlarda bulunmak, Beşiktaş taraftarının Beşiktaşlılığını sorgulamak, Beşiktaşlı duruşundan söz etmek Hıncal Uluç’un haddi değildir.

Hıncal Uluç bu provakatif yaklaşımının yaratabileceği her türlü neticenin sorumlusu olacaktır.

Sağduyulu Beşiktaş taraftarının Hıncal Uluç’un bu tuzaklarına düşmeyeceğine, Beşiktaş’ın menfaatlerini asla düşünmeyecek olan bu kişinin çirkin yorumlarına itibar etmeyeceğine inancımız sonsuzdur.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious