BJK'nin Fener'i bitirecek planı

BJK'nin Fener'i bitirecek planı.9438
  • Giriş : 09.06.2007 / 22:57:00
  • Güncelleme : 10.06.2007 / 00:33:54

Fener'in Carlos'u alması üzerine, Beşiktaş'ında Sarı-Lacivertliler'e misilleme olarak en az Brezilyalı yıldız ayarında olacak bomba transferindeki hedef isim Fenerli çıktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Fenerbahçe'nin Roberto Carlos'u transfer etmesi üzerine, Beşiktaş Futbol Şubesi Sorumlusu Celalettin Kolot'un: 'Bizde Carlos ayarında bomba bir transfer yapacağız' açıklamasında söz konusu ismin Fenerbahçeli yıldız futbolcu olduğu ortaya çıktı.

Geçtiğimiz sene Marcio Nobre'yi alarak büyük sükse yapan Beşiktaş, bu yıl da yine bir Fenerbahçeli yıldızın peşinde: Tuncay Şanlı...

Yöneticilerden Abdi Celalettin Kolot ve Mario Berk’in, Tuncay’ın menaceri Erdinç Şehit ile Kolot’un Kavacık’taki işyerinde gizlice biraraya geldiği öğrenildi.

Şu an bonservisi elinde olan Tuncay için dev bir bütçe ayıran Siyah-Beyazlılar, bu görüşme dışarıya sızdığı için Şanlı’nın transferini düşünmediklerini ifade ediyor.

Ancak plan şu: Tuncay Şanlı transfer edilerek hem Fenerbahçe’ye darbe vurulacak, hem de Roberto Carlos rüzgârı biraz olsun durdurulacak.

Orhan Yıldırım-Fanatik

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious