BJK'nın komik transfer çabası

BJK'nın komik transfer çabası.12230
  • Giriş : 09.05.2008 / 11:45:00

Beşiktaş, İstanbul'a getirdiği Bebbe'yle el sıkıştı. Ancak Bebbe bir takıma daha imza atmıştı...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bebbe komedisi!

Beşiktaş, İstanbul'a getirdiği Bebbe'yle el sıkıştı. Fakat bu futbolcunun İstanbul Büyükşehir ile ön anlaşma yaptığı ortaya çıkınca Kartal, "Bebbe ile hiç görüşmedik. İlgilenmiyoruz" açıklamasını yaptı..

Beşiktaş'ta dün ilginç bir transfer olayı yaşandı. Ankaragücü'nün Türk vatandaşı olan ve Alper Aydın ismini alan Kamerunlu futbolcusu Bebbe yönetim tarafından İstanbul'a getirildi. Daha önce de Beşiktaş'ın gündemine gelen Bebbe, sabah Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'ne gizlice sokuldu. Türk vatandaşı olduğu için de Beşiktaş'ın iştahını kabartan Bebbe'yle yönetim pazarlık masasına oturdu. Yöneticiler Kenan Öner ve Ertunç Soğancıoğlu ile menajer Sinan Engin'den oluşan transfer komitesi Bebbe ile 3 yıllık prensip anlaşmasına vardı. Federasyonda Haziran ayı sonu itibariyle sözleşmesi bittiği görülen fakat A.Gücü ile mukavele yenilediği ortaya çıkan Bebbe için siyah beyazlı kulüp, Başkent ekibiyle de pazarlıklara başladı ve 1 milyon euro ödemeyi kabul etti. Tam "Bu transfer bitti" derken Bebbe'nin menajeri, yöneticilere "Bu oyuncu İstanbul Büyükşehir Belediye ile ön anlaşma imzalamış. Bir sorun olur mu?" dedi.

FIRAT SEZER BEŞİKTAŞ'TA

Bunun üzerine Beşiktaş, Bebbe'ye "Git Büyükşehir ile aranda bir bağ varsa bunu hallet. Yarın bir gün sorun yaşamayı istemeyiz" diyerek resti çekti ve transferi askıya aldı. Kulübün sitesinden de tuhaf bir açıklama yapıldı: "Alper Aydın (Bebbe) ile anlaştığı haberleri asılsızdır. Kulübümüz, Alper Aydın ile herhangi bir transfer görüşmesinde bulunmamıştır." Bu arada Beşiktaş, Giresunsporlu Fırat Sezer'le anlaştı. 22 yaşındaki sol açık için Giresun'a 500 bin YTL ödenecek.

SABAH

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious