BJK'nin Makalele'yi alma planı

BJK'nin  Makalele'yi alma planı.7570
  • Giriş : 16.06.2007 / 15:50:00

Ricardinho'ya Murcia’dan sonra Tottenham da teklif götürdü. Sambacı Ada'ya giderse, elde edilecek kaynak ile Makelele'nin transferi bitirilecek.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Transferde sıkıntılı günler geçiren Beşiktaş’a Brezilya’dan ilginç bir haber geldi... Ülkesinde bulunan Ricardinho’ya İspanyol Murcia’dan sonra İngiltere’nin Tottenham kulübü de talip oldu.

Ricardinho Ada'ya giderse, elde edilecek kaynak ile Makelele'nin transferi bitirilecek.Sambacı’nın transfer konusunda kararsız olduğu belirtildi. Beşiktaş ise 4 milyon Dolar ödenmesi halinde, Ricardinho’yu vereceklerinin altını çizdi. Kara Kartal, Rico Paşa’yı sezon başında 1.7 milyon Euro’ya Corinthians’tan transfer etmişti.

‘5 gün sonra görüşelim’

Ricardinho ile yolların ayrılması halinde, Sambacı’nın bonservisinden elde edilecek kaynak tamamen Makalele’nin transferine aktarılacak. Bilindiği gibi Fransız oyuncu ile parasal açıdan anlaşılamamış ve taraflar birbirlerine 5 gün süre vermişlerdi.

Bu arada dün İstanbul’a dönen Beşiktaşlı yöneticiler Celal Kolot ile Mario Berk, temasların sürdüğünü ve önümüzdeki günlerde resmi imzanın atılacağını söylediler.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious