BJK'yla eşleşmek şanssızlık

BJK'yla eşleşmek şanssızlık.13698
  • Giriş : 03.04.2008 / 16:51:00
  • Güncelleme : 03.04.2008 / 17:02:39

Cüneyt Erden, Beşiktaş Cola Turka ile çeyrek finalde eşleşmelerinin şanssızlık olduğunu söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Cüneyt Erden, ULEB Kupası'nın resmi internet sitesine yaptığı açıklamada, Galatasaray Cafe Crown ve Beşiktaş Cola Turka'nın çeyrek finalde eşleşmesinin şansızlık olduğunu ifade ederek, ''Beşiktaş Cola Turka ile çeyrek final yerine finalde karşılaşmak isterdik'' dedi.

Sarı-kırmızılı oyuncu, yeni yönetimin kendilerinden bir zafer beklediğini vurgulayarak, ''Bu da üzerimizde biraz baskı oluşturuyor. İki takım da bu maça odaklandı. Her iki ekip de kaybetmek istemiyor. Takım olarak yarı finale yükselmeyi hedefliyoruz'' diye konuştu.

Beşiktaş ile birkaç hafta önce yaptıkları maçtan mağlup ayrıldıklarını hatırlatan Cüneyt, şunları söyledi:

''Çeyrek final mücadelesinde öncelikle rakibimizin skorer oyuncuları Shumpert, Apodaca ve Dalmau'yu durdurmamız gerekiyor. Defanstaki gerçek oyunumuzu sahaya yansıtmalıyız. Bunu Beşiktaş Cola Turka ile ligin ilk yarısında yaptığımız maçta ortaya koymuştuk. Kendi oyunumuzu oynarsak maçı kazanabiliriz. Hüseyin'in yokluğunu gidermemiz gerekiyor. Bu oyuncumuzun 5-10 dakika oynayabileceğini ve bunun da bize yeterli olduğunu düşünüyorum. O'nun oynaması bizim için çok önemli.''

Cüneyt, sezona başladıklarından daha iyi durumda olduklarını ve ''Şampiyonluk neden olmasın'' diye düşündüklerini sözlerine ekledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious