Bluetooth saatler yolda

  • Giriş : 04.10.2006 / 00:00:00

Saat ve moda aksesuarlarının sıra dışı ismi Fossil ve cep telefonu ve Bluetooth teknolojilerinin öncü isimlerinden Sony Ericsson, Bluetooth saatler yaratmak için yola çıkıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Fossil, ABACUS MobileWear ve FOSSIL Caller ID grubu saatlerini piyasaya sunacak ve Sony Ericsson da işbirliği kapsamında oluşturulmuş özel ürünlerini tanıtacak. Ortaya çıkacak bütün bu saatler Sony Ericsson'un Bluetooth destekli telefonlarına “görünmez” şekilde bağlanacak.

Sony Ericsson'un, entegre mobil iletişimdeki sınırları genişletmek için cep telefonu ve aksesuarlarındaki ileri teknolojiye daima önderlik etme hedefi, Fossil'in saat objesinin geçirdiği evrim sürecindeki kaçınılmaz Bluetooth saat hedefi mükemmel bir birliktelik yaratmış oldu. İşbirliği sayesinde “kol saatleri” artık sadece zaman göstergesi olmaktan çıkacak ve çok şık bir kol saatini, kişiye özel kullanıcı ara yüzüyle, çağrılara cevap verilen ve cep telefonundaki müzik ve görüntülerin idare edildiği vazgeçilmez bir mobil iletişim aracı haline getirecek.

İşbirliği, Sony Ericsson'un Bluetooth saat yaratma hedefini gerçeğe dönüştürmesi anlamına gelirken aynı zamanda mobil iletişimin de heyecan verici geleceğini belgeliyor. Bu, Sony Ericsson'un mobil iletişim ve Bluetooth konusundaki yenilikçi marka algısını tetiklerken, Fossil gibi bir ortak ile de teknoloji anlamında gerçekten yenilikçi olan bu saatlerin, hem çok özel hem de kullanıcılar tarafından aranan saatler olmasını sağlayacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious