BMW tutkunları Gaziantep'te buluştu

  • Giriş : 16.06.2006 / 00:00:00

Borusan Otomotiv BMW teknolojisi ve yeniliklerinin yurt çapında tanıtımı için "BMW Dinamizm Günleri" adı ile bir dizi etkinlik gerçekleştiriyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

BMW,10 farklı modelden oluşan konvoyuyla kentte gövde gösterisi yaparken, BMW tutkunları da bu teknoloji harikası konforlu araçları yakından tanıyıp test etme imkanı buldular. Etkinlik hakkında bilgi veren Borusan Oto Adana Genel Müdürü Levent Bostancı, "BMW'nin temel marka değerini anlayabilmek, hissedebilmek, BMW'yi yaşayabilmek ancak bir BMW direksiyonunda mümkün. Bizlerde BMW kullanıcılarına ve kullanıcı adaylarına bu keyfi yaşatabilmek için yola çıktık. Bu etkinlik boyunca bizler müşterilerimize tüm BMW modellerini tanıma ve test etme imkanı sunarken, müşterilerimizden de talep ve beklentilerini öğreniyoruz. Bundan sonraki çalışmalarımızda bu beklentiler bizler için yol gösterici olacak."diye konuştu.

Daha önce Kocaeli, Bursa, Eskişehir, Ankara, Samsun ve Kayseri'de konaklayan Borusan Otomotiv konvoyu Gaziantep'i takiben, Antakya, Adana, Konya, Antalya, Denizli, Bodrum ve Çeşme'de gerçek sürüş keyfini yaşatacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious