Bobo, Marsilya ile anlaştı

Bobo, Marsilya ile anlaştı.15596
  • Giriş : 01.06.2008 / 21:07:00
  • Güncelleme : 01.06.2008 / 20:54:16

Birçok ekibin kadrosuna katmak için mücadele ettiği Brezilyalı yıldızin, Gerets'in teknik direktörlüğünü yaptığı Marsilya ile anlaşmaya vardığı iddia edildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik


Ligtv'nin haberine göre: Marsilya'nın da bunun üzerine Beşiktaş kulübüne daha önce yaptığı 10 milyon euroluk bonservis bedeli teklifini 11 milyon Euro'ya çıkardığı ileri sürüldü.

Beşiktaş'tan bir an önce yanıt isteyen Fransız yöneticilerin Bobo ile yıllığı 3 milyon Euro olmak üzere 4 yıllık bir anlaşma yaptıkları da bildirildi. Beşiktaş'ın ise Marsilya'dan süre istediği ve bu haftaki yönetim kurulu toplantısında konuyu karara bağlayacağı öğrenildi.

Siyah - Beyazlılar'ın Bobo'yu satması durumunda, daha önce İstanbul Büyükşehir Belediyespor'la ön protokol yapan Bebbe için girişimlerini yeniden başlatacağı ifade edildi.

Beşiktaş'ın ayrıca milli takımın yeni yıldızı Mevlüt Erdinç için de Fransa'ya giderek kulübü Sochoux ile masaya oturacağı belirtildi.

Fransız ekibinin 2009'da sözleşmesi bitecek olan Mevlüt için 4 milyon Euro bonservis istedikleri ancak Siyah - Beyazlılar'ın 2 milyon Euro teklif ettikleri öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious