Bobo Beşiktaş'ta kalıyor!

Bobo Beşiktaş'ta kalıyor!.16471
  • Giriş : 02.06.2008 / 09:53:00

Beşiktaş, Ankaragücülü Bebbe den vazgeçti, Brezilyalı golcüyle devam kararı aldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Beşiktaş’ın durumu yılan hikayesine dönen Bebbe’nin transferinden vazgeçtiği, Bobo’yu ise çok uygun bir teklif gelmemesi halinde kadroda tutma kararı aldığı bildirildi.

Ankaragücü’nün, sözleşmesini bir yıl uzattığını ileri sürdüğü, İstanbul Büyükşehir Belediyespor’un ise peşinat vererek imza attırdığını açıkladığı Bebbe ile ilgili uyuşmazlığın kısa sürede çözümlenmeyeceğini dikkate alan siyah-beyazlı kulübün bu oyuncuyu transfer listesinden çıkardığı kaydedildi.

Bebbe’nin Kamerun Milli Takım kampında olması ve forma giymesi halinde Türk statüsünden çıkacağı riskinin de söz konusu kararda etkili olduğu vurgulandı.

Talibi çoktu

Bir süredir çeşitli transfer teklifleri olan Beşiktaş’ın golcüsü Bobo’yu göndermeme düşüncesinin ise Bebbe’den vazgeçilmesi kararının rol oynadığı ifade edildi. Beşiktaş Menajeri Sinan Engin’in Brezilyalı oyuncuya çok yüksek miktarda bir teklif gelmemesi halinde satmaktan vazgeçtiğini söylediği öğrenildi.
Bilindiği gibi Bobo’ya, Fransa’nın Marsilya, Monaco, St. Etienne ve Rusya’nın CSKA Moskova takımlarının talip olduğu ileri sürülmüş, ancak siyah-beyazlı kulübe resmi bir teklif iletilmemişti.

MİLLİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious