Bobo: Gol krallığına yakınım

  • Giriş : 15.03.2007 / 00:00:00

Beşiktaş'ta şampiyonluk yaşamak istediğini söyleyen Bobo, kendisini için önemli olanın sezonu iyi bir yerde bitirmek olduğunu ve gol kralı olmaya da yakın olduğunu söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bobo, siyah-beyazlı kulübün çocuklar için aylık olarak çıkardığı “Yavru Kartal” dergisinde yer alan röportajında, Türkiye'de olmaktan ve Beşiktaş'da Futbol hayatını sürdürmekten mutlu olduğunu belirterek, uzun süre burada kalmak istediğini dile getirdi.

Siyah-beyazlı oyuncu, kendisi için önemli olanın sezon sonunda takımının sıralamayı iyi bir yerde bitirmesi olduğunu vurgulayarak, gol kralı olmaya da yakın olduğunu kaydetti.

Türkiye'deki defans oyuncularının hepsinin aynı olduğunu belirten Brezilyalı golcü, “Ama özellikle deplasman maçlarında kendi evlerinde olmanın avantajıyla defans oyuncuları daha sert oynuyorlar” dedi.

Bobo, takımda Brezilyalı oyuncuların olmasının kendisini rahatlattığını dile getirirken, “Türk yemeklerini beğeniyorum. En çok da kebap seviyorum” diye konuştu.

Beşiktaşlı oyuncu, tek forvet mi yoksa çift forvet mi oynamak isteyeceği yönündeki soruyu ise “Birbirine yardımcı olma açısından çift santrforun daha rahat olduğunu düşünüyorum” diye yanıtladı.

Bobo, taraftarların kendisine gösterdiği sevginin hatırlatılması üzerine, ”Ben her zaman sahada bu sevgiye layık olmak ve sezon sonunda da şampiyonluğa ulaşmak istiyorum” dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious