Bobo pazarlığı bitmek bilmiyor

Bobo pazarlığı bitmek bilmiyor.36157
  • Giriş : 09.06.2008 / 11:14:00

Beşiktaş, Sambacı’ya 8 milyon euro teklif eden Marsilya’yı, Ertuğrul Sağlam’ın onay vermemesi üzerine bir kez daha geri çevirdi. Fransız ekibi 10 milyon euroya çıkarsa konu masaya yatırılacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

BEŞİKTAŞ ile Marsilya arasındaki Bobo pazarlıkları bitmek bilmiyor. Fransız kulübü daha önce 7 milyon önerdiği Sambacı’yı bir kez daha Siyah-Beyazlılar’dan istedi ve 8 milyon euro teklif etti. Ancak Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam’ın satışa onay vermemesi üzerine yönetimin Marsilya’ya bir kez daha olumsuz yanıt verdiği ortaya çıktı. Şampiyonluk için mücadele verecekleri için Bobo kalitesinde golcülere ihtiyacı olduğunu belirten Sağlam’ın yönetime konu hakkında verdiği raporda, ‘Çok iyi bir teklif gelmezse Bobo’yu satmayalım’ dediği öğrenildi. Marsilya’nın 10 milyon euro teklif etmesi durumunda yönetimin konuyu tekrar düşüneceği bildirildi.

Yıldıray ve Nuri için seferberlik

BEŞİKTAŞ, Yıldıray Baştürk ve Nuri Şahin’den vazgeçmiyor. Sinan Engin’in yarın Almanya’ya giderek Yıldıray için Stuttgart, Nuri için B.Dortmund’la görüşeceği öğrenildi. Siyah-Beyazlılar iki yıldızdan birin almak için büyük çaba gösteriyor.

STAR GAZETESİ

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious